Kdo by nechtěl žít co nejdéle? Nesmrtelní jako v pohádkách bohužel nejsme. Pokud o sebe ale budeme pečovat, zdraví nám to vrátí. Zapoj do svého jídelníčku nejvýživnější červený plod Kustovnice čínské.

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

Neboj se toho

Už jsi někdy ochutnala tuto pochoutku? Pokud ne, tak si jí běž rychle koupit. Vypadá zvláštně hezky a k tomu dobře chutná. Už nemusíš po večerech hřešit. A chutnat ti bude o to víc, když se zamyslíš nad jejím složením. Červený plod podobný hrozince má nasládlou chuť a dá se jíst v syrovém i sušeném stavu. Můžeš si ho ale nasypat i do tvých oblíbených jídel.

Žij do sta let s GOJI
zdroj: arjuna_zbycho

To snad není možné

Tato krasavice má neuvěřitelné složení. Obsahuje 18 druhů aminokyselin, 21 stopových prvků, vitamíny C, B1, B2, B6 a E a největší množství karotenoidů ze všech rostlin na zemi. Zralé plody Kustovnice obsahují asi 11 mg železa na 100 gramů.

Nenahraditelný doplněk stravy

Užívej Goji (čti godži) a budeš se cítit fit. Nejenže předchází předčasnému stárnutí, ale podporuje i vitalitu, sexuální potenci, dále imunitní systém a krvetvorbu. Zlepšuje paměť a ulevuje při bolestech hlavy. Ze zdravotního hlediska posiluje játra a ledviny, zlepšuje zrak a zmírňuje lupénku. Dokonce se používá při léčbě rakoviny. Budeš po ní lépe spát a ráno se budeš probouzet s dobrou náladou. Tak co, ještě jí nevyzkoušíš?

Kam pro ni?

Dnes už jí běžně koupíš v normálních obchodních řetězcích v oddělení se sušeným ovocem nebo v obchodech se zdravou výživou. Prodává se ale i bylinný sirup Goji a 100% Bio šťáva z Kustovnice čínské.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář