Jaro je tu a s ním i potřeba očistit náš zanedbaný organismus po zimě tak, abychom stejně jako květiny rozkvetli, načerpali novou energii a šířili pozitivní náladou do svého okolí

K tomu si potřebujeme dopřát dostatek pohybu, spánku a také zdravých potravin, které náš organismus pomohou nastartovat. Zapomeňte tedy na knedlo, zelo, vepřo, smetanové omáčky a těžká tučná jídla a nahraďte je příjemnou středozemní stravou plnou čerstvé zeleniny, ryb a kvalitního olivového oleje.

Zdravé španělské recepty pro jarní očistu organismu

Velmi chutnou a současně zdravou stravu nabízí španělská kuchyně, kterou si snadno připravíte sami doma. Inspirovat se můžete na internetových stránkách www.spanelskerecepty.cz, kde naleznete rozmanité pokrmy ze všech 17 regionů Španělska s detailním popisem postupu, fotografiemi jídla, energetickou hodnotou a dalšími informacemi.

Recepty online můžete na stránkách filtrovat dle regionu, druhu pokrmu, žánru, doby přípravy, energetické hodnoty, ale i alergenů, které nesmí jídlo obsahovat. Vyfiltrujte si tedy pouze vegetariánská nebo fitness jídla, která splní požadavek na lehkou a zdravou stravu a po kterých se budete cítit fit a svěží. Vyzkoušejte výbornou cizrnu se špenátem, červenou řepu s tuňákem, pravou španělskou paellu či valencijský salát a vychutnejte si skvělé chutě ze Středomoří.

Pokud ve svém okolí nemáte žádný španělský obchod či autentické suroviny pro přípravu pokrmů nemůžete sehnat, využijte odkazů do e-shopu společnosti BMC Brno, s.r.o. u surovin v receptech a ingredience objednejte online. Nastartujte po zimě váš organismus zdravou stravou, pohybem a dobrou náladou a radujte se z každého dne, které vám jaro přinese.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář