Každá z nás chce být krásná a vypadat co nejlépe. Vzhled pleti dokáže velmi ovlivnit i naši psychiku, proto bychom se o ni měly skutečně pečlivě starat.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Zdravá pleť je klíčem ke kráse! Jak na nedostatky a péči dle posledních trendů?

Každodenní péče by měla zahrnovat čištění a hydrataci pleti. Důležité je používat kvalitní kosmetiku vhodnou pro náš typ pleti, abychom ji ještě více nezatížily. To by na ni mohlo mít negativní dopad a její stav by se tak velmi zhoršil, po čemž samozřejmě žádná z nás netouží. Na trhu existuje řada různých kosmetických produktů a procedur, které zrovna frčí. Mnohé z nich nezatíží peněženku a naší pleti dokážou poskytnout takovou péči, kterou si zaslouží.

Účinné řešení nedostatků pleti

Na vzhledu své pleti bychom si měly zakládat. S tím samozřejmě souvisí i investice do kvalitních přípravků, které si dokáží poradit s řešením nedostatků. Krása přeci něco stojí, ale výsledky jsou patrné mnohdy téměř okamžitě. Odměnou pro nás bude zdravá pleť, která bude krásná a hydratovaná. Trendy v péči o pokožku se často mění jako počasí. A které, že jsou ty aktuální a účinné?

Tělové mléko přesně podle tvých představ

Pro všechny ženy, které rády zkouší něco nového, je tady nyní novinka. Vytvoř si i ty jedinečné tělové mléko podle svých představ. Domácí tělové mléko se skládá jen z několika složek, díky kterým si můžeš v pohodlí domova vytvořit vlastní výrobek. A je to naprosto jednoduché! Smíchá se totiž jen speciální základ s barvou a vonnou esencí. Originální kosmetika je na světě. Navíc se jedná o veganskou kosmetiku, která zrovna velmi frčí. Ani jedna z přísad tak samozřejmě není testována na zvířatech.

Péče o oční okolí by měla být samozřejmostí

Říká se, že oči jsou oknem do duše. Abychom je měly co nejkrásnější, je důležité se pečlivě starat o citlivou pokožku okolo nich. Kruhy a váčky pod očima působí poměrně nevzhledně a mohou mít řadu různých příčin. Nejčastěji se jedná o únavu či stres. Kruhy pod očima mohou mít také negativní dopad na psychiku a sebevědomí. Jak se jich efektivně a poměrně rychle zbavit? Kvalitní řešení na váčky pod očima existuje. Díky speciálním kosmetickým produktům se jich můžeme snadno zbavit během několika použití. Speciálně vyvinutý krém dokáže oční okolí zbavit nechtěného otoku a hromadění tekutiny. Již po první aplikaci můžeme pozorovat změny, které zlepší stav pleti. Samotné aplikování tohoto přípravku bohatě postačí jedenkrát za den.

Moderní kosmetika myslí i na viditelné žilky

Díky kvalitním kosmetickým přípravkům, které se postupně dostávají na trh, se můžeme zbavit i nechtěných viditelných žilek. Ty mohou mít barvu ve spektru od červené až po modrou. Mohou se vyskytovat v podstatě po celém těle a někdy připomínají na nohou i křečové žíly. Na rozdíl od nich však metličkové žilky nejsou hmatatelné. Především v obličeji působí nevzhledně a často je nelze zakrýt ani kvalitním korektorem či make-upem. Stojí za to vyzkoušet nový hit v oblasti kosmetiky na redukci viditelných metličkových žilek v podobě krému Remescar. Díky pravidelnému používání se jejich stav zredukuje a budou minimálně viditelné.

Řešením je kvalitní kosmetika a pravidelnost

Jak je vidět, recept na získání zdravé a na první pohled atraktivní pleti je jasný. Důležitá je kvalitní kosmetika a hlavně pravidelnost. Pár minut denně za výsledek opravdu stojí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • kristýna ryglová

  Pěkný článek. Já věnuji péči o pleť velkou pozornost. Ona vám to pak v dobrém vrátí. Důležité také je, používat jednu značku kosmetiky, která vám vyhovuje. Já jsem si oblíbila tuto: https://poznani-knihy.cz/oblicejova-kosmetika/ a jsem s ní spokojená.

 • https://www.xantea.cz Drogerie Xantea.cz

  Mezi nejoblíbenější produkty pro péči o pleť, které naše zákaznice moc rády nakupují, patří Kosmetický přístroj 5v1 – Nexon Beauty – https://www.xantea.cz/produkt/8521001.kosmeticky-pristroj-cistici-kartacek-epilator-masaz-obliceje-holici-strojek-bruska-na-paty–nexon-beauty-5v1/

 • Klarisa

  V boji s problematickou pletí už jsme odzkoušela kde co… Ne všechno pomohlo. Nejvíc se mi osvědčial železná rutina v používání osvědčených přípravků (olejíčky+dezinfekce koloidním stříbrem). Je to lepší, ale pořád to není bez chybičky… Četla jsem, že na zlepšení pleti zabírá kolage a přípravky na klouby. nemáte s tím zkušenosti. Teď všude doporučují kloubní přípravky pro koně, že jsou koncentrovanější a mnohem levnější. https://www.benu.cz/alavis-triple-blend-700g
  Zkoušela to některá?