Čím je 100% japonský zelený čaj rozemletý na jemný prášek tak jedinečný? Poznej pozitivní účinky Matcha Tea na vlastní kůži.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Zdravá a zpět ve formě? Objev sílu Matcha Tea!

Zázrak jménem Matcha Tea!

Ověřený pomocník při detoxikaci organismu a fenomén zdravého životního stylu. Přesně to je Matcha Tea, 100% japonský zelený čaj rozemletý na jemný prášek, ve kterém nenajdeš žádná barviva, chemické přísady a další konzervační látky. Mnohé studie a zkušenosti lidí potvrzují, že Matcha má zásadní vliv na naše psychické i fyzické zdraví. Pomáhá s pamětí a soustředěním, zbavuje stresu a zlepšuje náladu. Důležité je také zmínit, že zpomaluje nárůst tělesné hmotnosti a vstřebávání tuků, hodí se tak skvěle do různých diet. Složení podporuje rychlejší spalování jídla a přináší silné detoxikační účinky.

Jak na přípravu čaje Matcha Tea?

Pokud tě výše zmíněné informace zaujaly, určitě tě bude zajímat, jak si čaj Matcha Tea připravit doma. Existuje mnoho způsobů, nicméně v základu můžeme mluvit o tradiční a moderní formě přípravy – více informací zde. Prášek může být také součástí různých dezertů a dobrot pro zkrášlení jídelníčku. Budeme-li hovořit o tradiční přípravě, je zapotřebí si nejdříve vybrat ten vhodný produkt. Tím je v tomto případě například BIO Matcha Tea Ceremony, který kromě pozitivních účinků přináší lahodnou a svěží chuť. Prášek se zalévá horkou vodou o teplotě max. 70°C a důkladně rozmíchá.

Matcha Tea

Velmi populární je moderní příprava Matcha Tea za studenta, která je velmi jednoduchá. K výhodném balíčku BIO Matcha Tea Harmony dostaneš zdarma shaker, ve kterém stačí prášek ve správném poměru promíchat se studenou vodou. Výsledný nápoj je osvěžující a podporuje rovnoměrné rozložení energie v těle. Díky jednotlivě baleným porcím zůstává Matcha Tea stále čerstvý, což se dokonale hodí na cesty.

Do formy s Matcha Tea

Chceš poznat Matcha Tea a jeho blahodárné účinky? Představené produkty zakoupíš na stránkách internetového obchodu www.matcha-tea.cz, kde na tebe čeká také Matcha Tea kosmetika a další speciality. Když zařadíš Matcha Tea na tvůj denní program, již po velmi krátkém čase zaznamenáš první změny. Pokud je tvým cílem úprava tělesné hmotnosti, rozhodně doporučuji zaostřit na výhodné balíčky 2x Balení Matcha Tea + dárek zdarma. Matcha ti pomůže nejen zhubnout, ale také žít zdravěji!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář