Taky si musíš několikrát za den odskočit na cigaretu? Přemýšlíš, jak se tohohle zlozvyku zbavit nebo alespoň jak minimalizovat jeho negativní dopady na své zdraví? Vyzkoušej elektronickou cigaretu.

Zbav se závislosti na nikotinu s elektronickou cigaretou

Výhody elektronické cigarety

Elektronická cigareta ti přinese nespočet výhod. Jako první jistě pocítíš dopad na svou peněženku. Cigaretu si totiž koupíš jen jednou, a pak k ní už budeš jen dokupovat díly nebo příslušenství, což rozhodně vyjde levněji než neustálé kupování krabiček. Běžné cigarety obsahují až 4000 škodlivých látek a jejich spalování má prokazatelně negativní dopady na naše zdraví. Může způsobit dýchací potíže a dokonce i rakovinu. Kouřením e-cigarety žádné tyto škodliviny nevznikají. E-cigareta je bez zápachu a můžeš si ji tak pohodlně „zapálit“ i vedle nekuřáka.

Jak moc je nebezpečný nikotin?

I s elektronickou cigaretou do těla dostáváš nikotin, na kterém mají kuřáci vytvořenou závislost. S elektronickou cigaretou si však můžeš nikotin dávkovat a jeho dávky postupně i snižovat. Je tak možné, že díky tomuto vynálezu přestaneš kouřit úplně!

Tabák versus e-liquid

Většina elektronických cigaret dnes používá tekutou náplň neboli e-liquid. Zakoupíš ji v celé škále příchutí a intenzit nikotinu. Můžu ti doporučit tradiční tabákové, ovocné nebo alkoholické příchutě. Určitě si mezi nimi najdeš svou oblíbenou. E-liquid stačí průběžně doplňovat a budeš mít jistotu, že ti e-cigareta nikdy nečekaně nezhasne.

Výběr elektronické cigarety

Elektronické cigarety se dnes prodávají do slova na každém rohu. Na eMotion.cz můžeš svůj výběr přizpůsobit tomu, zda patříš mezi občasné, běžné nebo silné kuřáky. Na základě této informace ti budou doporučeny konkrétní elektronické cigarety eMotion, které vynikají snadným plněním, nízkou poruchovostí a moderním designem. Zakoupíš je v černém, bílém i v elegantním stříbrném provedení.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář