Žádné drastické omezování, žádné vyvařování a hodiny strávené u plotny kvůli zdravému jídlu. S krabičkovou dietou můžeš zhubnout a zároveň se dobře najíst – přesvědči se sama.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Zbav se špíčků s krabičkovou dietou a zahaj plavkovou sezónu

Zhubni díky jídlu

Krabičková dieta představuje opravdu skvělou příležitost, jak zhubnout. A víš, co je skvělé? Že ty nemusíš dělat nic jiného, než jenom poctivě jíst. Mnoho diet je založených na pravidelném a zdravém stravování. Ne všichni ale máme čas na to, abychom si každý den napařovali zeleninu, učili se nová jídla či dělali jedno jídlo nadvakrát kvůli zbytku rodiny, který dietu nedrží. Navíc se jen velmi těžko drží dieta, když lidé kolem nás jedí hranolky a pochutnávají si na hamburgerech. A tak odhodlání zhubnout nějaké to kilo velmi rychle mizí. S krabičkovou dietou to ale můžeš zkusit úplně jinak. Opravdu nezáleží na tom, jestli pouze nemáš čas na to, aby sis pravidelně vařila, nebo to chceš mít bez práce – s krabičkovou dietou přichází řešení pro všechny. I zdravá strava se dá jíst s chutí, navíc, když ti ji přivezou až pod nos.

S krabičkovou dietou se hubne snadno

Krabičková dieta představuje jednoduchý způsob, jak zhubnout, aniž bys pro to musela dělat něco speciálního. Jde v podstatě o to, že ti budou podle tvého „zadání“ dovážena pravidelně zdravá a plnohodnotná jídla, která jsou sestavena výživovou poradkyní. Dieta totiž ještě neznamená, že musíš být jenom o celozrnném chlebu a vodě, ale můžeš jíst tak, aniž by ses o něco připravovala. Jídla z krabičkové diety vypadají skvěle a stejně tak i chutnají. Jen se podívej třeba na tenhle „flák“ masa se zeleninou a další poctivá jídla z krabičky. No nevypadají jako z nějaké „nóbl“ restaurace?

Chutná jídla

Dobrá jídla, rozvoz zdarma

Výsledky krabičkové diety Chutná dieta na sobě ucítíš velmi brzy. Stačí jen, abys baštila to, co ti přivezou. Nespornou výhodou je také rozvod po Praze zdarma. V případě, že nejsi z hlavního města, můžeš si vybrat nějaké jiné odběrové místo, kam ti budou dobroty (jako je třeba těstovinový salát se zeleninou a plátkem krůtího masa) vozit. Hubnout se dá snadno a a překvapivě zjistíš, že v porovnání s běžnými výdaji za jídlo levně. Ne každý má na svého osobního výživového poradce, a proto je připravený jídelníček obrovskou výhrou. A když se navíc dohodneš s kamarádkou, určitě se ti to hnedka bude lépe dodržovat, protože ve dvou se to vždycky lépe táhne.

Jdi do toho

Pokud se rozhodneš krabičkou dietu vyzkoušet, určitě ještě stihneš včas zhubnout pár kilo do plavek. Ale jelikož je plavková sezóna doopravdy za dveřmi, neměla bys váhat příliš dlouho. Tak se do toho vrhni s krabičkovou dietou!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář