Pokud máš problémy se zrakem a preferuješ nošení brýlí, víš, že je někdy těžké sehnat zcela vyhovující brýle podle tvých představ. Naštěstí se technologie neustále posouvají dopředu a díky zvyšujícím se nárokům si můžeš vybrat komfortní a zároveň stylové brýle.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Pokud máš problémy se zrakem a preferuješ nošení brýlí, víš, že je někdy těžké sehnat zcela vyhovující brýle podle tvých představ. Naštěstí se technologie neustále posouvají dopředu a díky zvyšujícím se nárokům si můžeš vybrat komfortní a zároveň stylové brýle. V tomto článku tě chci informovat o revolučních brýlových čočkách, které ti mohou život s dioptrickými brýlemi velmi usnadnit.

Brýlové čočky Air Strike Forte jsou určeny pro každého, kdo hledá brýle pro aktivní trávení volného času.

Brýlové čočky Air Strike Forte jsou určeny pro každého, kdo hledá brýle pro aktivní trávení volného času.

Výhody brýlových čoček

Dioptrické brýlové čočky Air strike forte sebou přináší několik předností. Tou první a velmi důležitou je jejich vysoká odolnost i bezpečnost. Materiál na bázi polykarbonátu je díky svým vlastnostem používán i v letectví a vojenském odvětví. Proto jsou brýlové čočky bytelné a skoro nerozbitné. Materiál dokáže odolávat poškrábání, pnutí i nárazům. Brýlové čočky jsou zpracovány tak, aby byly značně komfortní při nošení. Oproti běžným čočkám totiž mohou brýlové čočky Air strike forte být až o polovinu lehčí a o třicet procent tenčí. Špičkové úpravy a Hi-tech povrch vysoké kvality zajišťují sníženou míru zašpinění, snadnější čištění a skoro žádné zrcadlení. Brýlové čočky Air strike forte mohou být na blízko, na dálku případně i multifokální.

Za všech okolností stylová

Brýlové čočky Air strike forte jsou velice estetické a proto se hodí naprosto kamkoliv. Ať už půjdeš do města, do školy nebo vyrazíš do přírody, budou pro tebe brýlové čočky Air strike forte slušivou společnicí.
brýlové čočky transitions

Z čeho můžeš vybírat?

Brýlové čočky Air strike forte se ti dokážou skvěle přizpůsobit. Vybrat si můžeš průhledné nebo takové, které mění zatmavení na základě množství UV světla dopadajících na jejich povrch, tj. čočky Transitions. Zvolit však můžeš i zabarvené polarizační čočky XPERIO d polarizační vrstvou. Další variantou je kombinace již představených technologií. Brýlové čočky s označením DRIVEWEAR využiješ zejména při řízení auta. Čočky reagují na viditelné světlo a mají kontrastní filtr do zhoršených podmínek, takže tě nezaskočí ani hustá mlha nad silnicí. Pokud tě brýlové čočky Air strike forte zaujaly, můžeš je pořídit v Optika Maja Praha, kterou nalezneš na třech místech v Praze a nově i na e-shopu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář