Miluješ sport a fitness a ani v posilovně ti není lhostejné, co máš na sobě? Tak to by ti neměly uniknout nejnovější trendy, které vládnou sportovní módě.

avatar

Zuzana Malá
Ztřeštěná, radostná, protivná, tvořivá, často náladová, pisálek a knihomol.

Po šedé zimě přichází krásné jaro a to přímo volá po zářivých barvách a lehké extravaganci. Při výběru je ale dobré nemyslet pouze na styling, ale i na dobrou funkčnost kupovaného oblečení.

Ve fitness je velmi důležité, aby ti oblečení dobře sedělo a nikde nekousalo nebo neškrtilo. Pečlivě proto vybírej z různých materiálů a klidně i investuj do něčeho dražšího, aby se pro tebe cvičení nestalo nechtěnou noční můrou.

A pokud kromě kvalitního oblečení chceš být i trendy, určitě se letos neboj barev. Duhové barvy jsou akční, svěží a skvěle vypadají. V kurzu jsou i výrazné potisky a různé nápadité vzory. Letos opět určuje trendy osobitá a uznávaná návrhářka Stella McCartney, která pro značku adidas navrhla kolekci StellaSport. Ta využívá funkční materiály a soustředí se na mladé dívky, které jsou akční a hravé. Velkou výhodou celé kolekce je, že se nemusíš omezit na tělocvičnu, ale zazáříš v ní i v denním outfitu. Navíc se skvěle kombinuje a díky nápaditým střihům můžeš pomocí vrstvení pokaždé dosáhnout úplně nového looku.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář