Nejoblíbenější sport všech dívek a žen je klasický aerobik. Už jsi vyzkoušela stepy? A bavilo tě to? Tak vyzkoušej fitness novinku na vylepšených stepech – odpružených boardech.

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

V čem se liší od klasických stepů?

Novinka Bakka board je jiná jak na pohled, tak na dopad. Jde o úzké čtvercové desky na odpružených nožičkách, které mají větší rozměr. Jsou lehké a díky odpružení tě nebudou bolet kolena ani jiné klouby.

Zacvič si jednoduchou choreografii na odpružených boardech
foto: euforie.cz

Bakka board
Buď vždy rovná jako pravítko
foto: www.euforie.cz

Proč zrovna Bakka board?

Jak už jsem psala, šetří tvůj kloubní aparát, což je velmi důležité. Můžeš na něm skákat, což na normálním stepu nejde. Je to vlastně spojení klasického aerobiku vs. trampolínky, takže ušetříš za dvě cvičení. Zacvičíš si aerobik s jednodušší choreografií, zaskáčeš si a navíc si i zaposiluješ. Nejvíce to nandáš zadku a nohám, ale nakonec budeš mít vytvarovanou celou postavu. Zpevníš se, shodíš pár faldíků a zlepšíš si kondičku. Závěrečný strečink s protažením samozřejmě nechybí.

Bakka board
Protáhni svaly a těš se na další cvičení
foto: euforie.cz

Pro koho je Bakka board vhodný?

Neboj, je vhodný úplně pro každého. Jde o jednoduchou kombinaci cviků se správným držením těla, kterou zvládne i úplný začátečník. Příjemně působí na kardiovaskulární systém a zlepšení nálady. Bakka board si navíc můžeš pořídit i domů a poprat se tak se svými faldíky v pohodlí domova.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář