Vyrazit pod stan nemusí být pouze aktivita, která je alternativou k zahraniční dovolené. Mnozí lidé vyrážejí kempovat i z toho důvodu, že milují přírodu a pobyt v ní.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Vyrážíme kempovat. Jak se správně obléci?

Pokud aktuálně plánujete svou první cestu, je dobré vědět, jak se obléci. Pamatujte, že jak i v létě vás mohou překvapit chladné večery chladná rána. Proto nezapomínejte na dámské svetry, které vás pomohou zahřát během chvíle. Svetr však nezapomínejte přibalit ani vašim dětem, pokud cestujete s nimi. I těm rozhodně přijde v chladnějších dnech maximálně vhod.

Hleďte i na celkovou pohodlnost

Samozřejmě daný svetr se hodí hlavně ve chvíli, kdy plánujete být především u stanu. Máte-li ale v plánu také toulky přírodou, je třeba myslet na něco pohodlnějšího. Něco, co také zahřeje, ale přitom perfektně padne a dobře se nosí. Naším tipem jsou dámské mikiny z jemného materiálu. Široký výběr daných možností vám umožní vybrat takovou, která bude na kempování jako stvořená. Tedy bude primárně sportovního střihu. To ale neznamená, že zde nenajdete ani elegantnější provedení. To však pro pobyt v přírodě není příliš vhodné a nechte si ho raději pro jiné příležitosti.

Co je to hlavní? Kvalitní obuv

Oblečení ale není vše, protože primárně byste měla myslet také na vaše nohy. Dlouhé a funkční kalhoty by měly být samozřejmostí. My však máme na mysli hlavně oblast vašich chodidel. Máme-li doporučit obuv, která nezklame, rozhodně zkuste inovativní Gábor topánky. I zde platí, že tento výrobce nabídne jak obuv elegantní, tak i tu, která je určena právě na pobyt v nedostupné přírodě. A co by měly takové boty splňovat primárně? Vše, co tento výrobce může nabídnout. Mezi ty hlavní přednosti tak patří:

 • Vysoká pevnost a odolnost
 • Kvalitní nepromokavý materiál
 • Maximální pohodlnost
 • Široký výběr různých velikostí, ale i barevných provedení
 • Různá materiálové provedení
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Ivana Mrázková

  No, já bych se rozhodně nevydala kempovat bez nějaké pořádné vlněné deky. Já mám třeba jednu z https://www.vlnenezbozi.cz/vlnene-deky/ a tu si beru s sebou prakticky všude, kde je možnost, že by mi mohla být zima, protože vždy spolehlivě zahřeje. Letos se také po dlouhé době chystáme jet kempovat, takže si ji určitě také vezmu.

 • Kamil Štrof

  My letos plánujeme začít s výpravami do lesa už na jaře. Koupil jsem si proto tuto https://armik.cz/bunda-brandit-m65-giant-olivova/ vojenskou bundu, která by mě měla ochránit před nepříznivým počasím a hlavně zimou.