Sbíráš odhodlání na svůj první výběh? Víme o něčem, co tě zaručeně bude motivovat ke zdolávání metrů a kilometrů! Každá z nás se ráda líbí a to rozhodně platí i při běhu. Obzvlášť, když budeš míjet pánské partičky. Proto je důležité, aby ses na běhání vybavila oblečením a botami, které jsou nejen funkční, ale také trendy.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Vybav se na běh chytře a užiješ si ho o to víc!

Okamžitá reakce

Sportovní módě a především obuvi dominují v posledních letech zářivé barvy, které nejen skvěle vypadají, ale plní i bezpečnostní funkci. Díky neonkám a reflexním proužkům tě nepřehlídnou ani řidiči, takže nebudeš riskovat ani při běhání v městských ulicích. Do nádherných odstínů růžové a modré se v aktuální kolekci vybarvily i boty adidas Energy Boost.

Tyhle boty jsou jako dělané pro začínající i pokročilé běžkyně a spolehnout se na ně můžeš kdykoliv bez ohledu na počasí nebo terénu, v němž běháš. Hlavní důvod, proč jsou tyhle tenisky malý zázrak, je ale onen bílý měkký materiál v podešvi – odpružení boost, díky němuž boty okamžitě reagují na tvůj pohyb.

adidas Energy Boost

Rozdíl poznáš hned po nazutí

Materiál se skládá z tisíců drobných energetických kapslí, které díky své struktuře efektivně uchovávají energii při došlapu a následně ji při odrazu vrací zpět, takže čím více energie do každého kroku vložíš, tím více jí získáš zpět.

Vylepšené Energy Boost nabízejí ještě více pohodlí díky elegantnímu pružnému svršku ze síťoviny, jenž se plně přizpůsobí každému tvaru nártu, pevně jej obejme, ale zároveň umožní potřebnou ventilaci vzduchu a ochlazování chodidla. Rozdíl oproti jiným botám pocítíš hned po nazutí. Budeš mít pocit, jako by sis právě obula svoje milované bačkůrky.

adidas Energy Boost

Rozšířená technologie TORSION system navíc umožňuje přirozený pohyb chodidla v botě, přitom současně zpevňuje střední část chodidla a zajišťuje vyšší stabilitu, čímž tě chrání před poraněním kotníků. Při běhu tak nebudeš muset myslet na nic jiného, než na cestu před sebou.

Kam vyběhnout?

Aktuální kolekce barevných Energy Boost je kompatibilní s tréninkovým zařízením miCoach a je dostupná v adidas Stores, dále také ve specializované běžecké prodejně adidas Running (Running Mall, Františka Křížka 11, Praha 7 – Holešovice), ve vybraných značkových prodejnách adidas, ve vybraných multibrandových prodejnách a ve vybraných prodejnách běžeckých specialistů a také na www.adidas.cz/shop.

adidas Energy Boost

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář