Zelená je symbolem přírody. Zelená je barva islámu, je to barva rajských zahrad. Zelená je barva jara a naděje. Zelená je i chlorella – výborný antioxidant.

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

Co je to chlorella?

Chlorella je sladkovodní řasa, která patří mezi jednobuněčné organismy. Ty jsou nejjednodušší formou života. Vděčíme jim za fotosyntézu. Pěstuje se v teplém klimatickém pásmu. Je označována jako doplňková „léčivá potravina“ ale i jako výborný lék. Dokáže tělo komplexně vyživit, vyčistit, harmonizovat a regenerovat. Je bohatá na antioxidanty, obsahuje vitamíny řady B, C, betakaroten, železo, vápník a nejkvalitnější bílkoviny. Rostlinné bílkoviny jsou lehce stravitelné a organismus nezatěžují. Díky chlorelle už nebudeš tak unavená, špatné trávení odezní a zlikviduješ nemoci. Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buněk, které se podílí na ozdravění našeho těla.

Zelenou ke zdraví
Vyber si tuto variantu
foto: www.gw-int.net

Potom sáhni po této krabici
Potom sáhni po této krabici
foto: www.gw-int.net

Dávkování zelených produktů

Chlorellu musíš užívat dlouhodobě. Zapoj i ječmen (živý nápoj plný vitamínů, enzymů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin), léčebný účinek se zvýší. Nejlépe ráno nalačno rozpusť ve 2dcl studené vody lžičku ječmene a vypij to. Pak 20 minut počkej a najez se. Opakuj to 2-3x denně. Tak se nejlépe vstřebají všechny látky. Chlorellu užívej od 3 tablet denně s postupným zvyšováním během zhruba dvou týdnů. Potom užívej 10-20 tablet denně. Rozlož denní dávku do 3 dávek. Pokud aktivně sportuješ, užívej klidně až dvojnásobek. Neboj, nedá se jimi předávkovat, jsou přírodní.

Vyzkoušej i ječmen
Budeš dříve zdravá
foto: www.gw-int.net

Odrazuje tě barva?
Mysli na zdravé účinky tohoto nápoje
foto: www.gw-int.net

Kde se dají sehnat?

Jak se dostat k těmto produktům se dozvíš na gw-int.net. Operátorka ti doporučí, kde se dají ve tvém okolí sehnat. Předá ti je odborník, který ti k nim dá i maximální informace.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář