Přeješ si trochu uvolnění, relaxace a pohody po náročném pracovním nebo školním nasazení? Máš několik možností!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jít se vyspat, odreagovat se procházkou v parku nebo v lese, dopřát si sedánky u televize nebo počítače s oblíbeným pitím nebo se naložit do vany s bublinami. Nebo si dáš rovnou vířivku? Ta je totiž ideálním řešením číslo jedna.

Co jsou vířivé vany?

Vířivé vany jsou vlastně hydromasážní vany s teplou vodou. Mají vlastní filtraci a topení. Výhodou je, že se používají po celý rok a nejde jenom o interiér, ale také exteriér. Vířivku nemusíš hledat pouze ve wellness centrech a lázeňských domech, stále více se objevují u soukromých osob. Můžeš je mít doma v bytě nebo domě. Není problém si je umístit venku. Od sebe se odlišují velikostí a pro kolik osob jsou určeny. Rovněž vnitřní prostor je u každého druhu jinak řešený a liší se křesílky, lehátky a lavičkami. Rovněž i trysky jsou jinak rozmístěné.

Vířivky – relaxace v klidu domova

Zdraví máte jen jedno

Ano, jen jediné zdraví má člověk a je dobré se starat, aby se stále upevňovalo a ne naopak. Vířivou vanu si můžeš pořídit například z důvodu, že ti lépe okysličí a prokrví organismus. Dále uvolní napětí ve svalech, působí na pohybové ústrojí a umí pěkně prohřát. Ve vířivce si užiješ chvilek báječného stavu beztíže. Tím pádem si uleví tvoje klouby a můžeš samozřejmě pozvat rodiče a prarodiče, aby trochu ulevily stále zatěžovaným kloubům. Staň se sobě dobrým ochráncem a ponoř se do vody, která tě uklidní a dovolí vnitřním orgánům si trochu oddechnout. Vylepši si kondici a pohyblivost. Hydroterapie už je známá z dob středověku, nejde o novinku, ale o dost prověřenou záležitost s moderními vymoženostmi. Masážní trysky se postarají společně s rozvířenou vodou, aby se zredukovala případná bolest, podpořil spánek a zmizel stres a napětí. Mimochodem, možná tě bude zajímat, že jde také o skvělou prevenci celulitidy a pomoc v boji s nadváhou.

Vířivky – relaxace v klidu domova

Co musíš vědět před koupí vířivky?

Při výběru vířivky se neboj požádat o radu odborníka. Vybereš si místo, ale to nemusí úplně vyhovovat. Některé vířivky sice prolezou snadno dveřmi běžných rozměrů, ale pokud si vybereš větší varianty, musí se najít způsob, jak je dostat dovnitř. Kromě vnitřních prostor je možnost mít vířivou vanu i venku na zahradě. Ideální je umístění pod pergolou nebo v altánu. Rozmístění trysek je důležité k masáži a síle proudu vody. Za masáž si můžeš vybrat hydromasáž – whirlpool, perličkový systém i zkombinování obou masážních systémů.

Vířivka – místo k setkání přátel

Vířivka je skvělé místo pro setkání. V tomto případě záleží pro kolik osob je určena vybraná varianta, ale není problém, aby se sem vešlo i několik tvých známých. Budete se společně bavit a relaxovat. U vířivek nechybí vodopády, fontány, aromaterapie, reproduktory, DVD přehrávač i televize. Jde o dokonalý luxus hýčkání.

ZDROJ : http://www.supervirivky.cz/

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Petra Lehká

    Vířivka musí být super, ale bazén je taky dobrý. Já bych ho za vířivku neměnila. Letos jsme si koupili zapuštěný bazén z https://www.albixon.cz/bazeny/ , tak to byla poměrně velká akce, ale léto jsme si v něm všichni užili naplno.