Není důvod si něco nalhávat. Každá z nás chce mít krásný obličej a jsme schopné trávit dlouhé hodiny před zrcadlem zkoumáním každé vrásky, každého pupínku a dalších nedokonalostí. Ještě než začneš přemýšlet nad plastikou, poznej sílu obličejových přístrojů.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Vadí ti druhá brada? Chceš mít krásnou pleť? Řešením jsou obličejové přístroje!

Od vatiček k úžasným výsledkům

Zcela upřímně musím přiznat, že jsem absolutní technický antitalent a jakmile se mi dostane do ruky nějaký přístroj, většinou se mi ho podaří do chvilky zničit. Zkrátka nemám ráda složitosti, což byl i důvod toho, že jsem donedávna používala tak maximálně fén a pleť jsem si čistila klasicky vatovými tampónky. Vzhledem k horšící se pleti jsem však musela šáhnout po něčem lepším a objevila přístroje na obličej. Jejich používání je velmi jednoduché (dokonce i pro mě) a navíc doopravdy přináší výsledky!

Hloubkové čištění pleti

Pro opravdu pečlivé a hloubkové čištění pleti je zapotřebí něco zcela jiného než kosmetický tampónek. Takový sonický kartáček Rio Beauty Sonicleanse by se měl zařadit do tvojí standardní výbavy. Skvěle čistí a omezuje zanešené póry a pomocí oscilačního pohybu důkladně čistí pleť. Jeho používání je velmi rychlé a jednoduché. Během chvilky odstraníš všechny nečistoty. Již brzy poznáš, že tvoje pleť je hladká na dotek a působí zdravěji.


Rio Beauty Sonicleanse nyní můžeš zakoupit se slevou zde

Tohle žehlení tě bude bavit

Klasické žehlení rozhodně nepatří mezi oblíbené koníčky, ale taková galvanická žehlička nadchne každou ženu. Jak je to možné? Protože její pravidelné používání vede k vyhlazení a zpevnění pleti. Přístroj běžný dříve pouze v kosmetických salonech můžeš mít nyní doma. Galvanická žehlička funguje tak, že prostřednictvím jemných mikroimpulsů vpravuje kolagen a retinol do hlubších vrstev pokožky.

Galvanická žehlička

Zamávej druhé bradě

Pohled na našeho pana prezidenta je důkazem toho, že brada by doopravdy měla být vždy pouze jedna. Bohužel problém druhé brady a nezpevněné kůže na krku trápí nejen prezidenty, ale také velké množství mladých slečen a žen. Pokud mezi ně patříš, věnuj pozornost přístroji na odstranění dvojité brady 60 Second Neck Toner. Ten používá malé elektrické impulsy, které stimulují svaly. Výsledkem svalové kontrakce je velmi rychlé zpevnění a posílení. Výsledky jsou viditelné prakticky již po prvním použití a pravidelným používáním bojuješ i proti postupnému ochabování. Přístroj na zpevnění brady a krku má tři cvičební programy, které je vhodné střídat.

Toužíš po obličeje bez nedokonalostí?

Přístroje na obličej doopravdy pomáhají a jejich používání si chválí mnoho žen po celém světě. Není se čemu divit, díky technologiím lze o zevnějšek včetně obličeje doopravdy pečovat tak, jak to sama nedokážeš. Toužíš-li po obličeji bez nedokonalostí, zbytečně neváhej!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář