Asi každá žena svádí věčný boj proti nadbytečným kilům a tolik obávané pomerančové kůži. Existují tisíce různých krémů a přípravků, které zaručují jistý úspěch, ovšem upřímně řečeno, cesta vede pouze skrze pohyb. Kdo by ale nechtěl získat hladkou pokožku a štíhlé nožky dříve a snadněji? Pokud i vy patříte do této skupiny, jásejte! Konečně se tu objevila možnost, jak všechno urychlit. Jedná se o Vacushape, přístroj, který díky převratné metodě podtlaku bojuje proti celulitidě a zároveň posiluje svaly.

avatar

TD

Mít krásný zadeček a stehna bez pomerančové kůže je přání každé ženy. Jak ale na to?

Mít krásný zadeček a stehna bez pomerančové kůže je přání každé ženy. Jak ale na to?

Co je Vacushape?

Nelekej se cizího názvu, Vacushape nepatří do sci-fi seriálů, ale do fitness centra. Cvičení na Vacushape se nijak zvlášť neliší od běžné chůze, na crossovém trenažéru si zkrátka vykračuješ jako na procházce a nemusíš se o nic starat. Všechno ostatní zajistí podtlaková kabina, ve které jsou problémové partie vystaveny nižšímu tlaku, a tak dochází k jejich mnohem lepšímu prokrvení. Díky tomu nechtěné tuky mizí a kůže se vyhlazuje. Na Vacushape ti stačí pouhých třicet minut, nemusíš se potit hodiny v posilovně.

Proč Vacushape?

Na rozdíl od aerobních sportů, jako je běh nebo aerobik, se při cvičení ve Vacushape odbourává tuk pouze na problémových partiích v podtlakové kabině. Nemusíš se proto bát, že bys vesele sledovala ubývající kila a poté zjistila, že kvůli tuku, který jsi spálila, je ti z ničeho nic velká podprsenka. Vacushape je navíc pohybově nenáročný, uplatňuje pouze chůzi, což je nejběžnější lidský pohyb. U přístroje Vacushape si zkrátka nemusíš lámat hlavu s tím, že by ses druhý den nemohla hýbat. Právě proto je Vacushape vhodný i pro naprosté začátečníky, kteří nikdy nebyli příznivci vyčerpávajících sportů.

Co dělat, aby bylo cvičení co nejúčinnější?

Pokud chceš ze cvičení na Vacushape vytěžit opravdu co nejvíce, měla by ses držet několika zásad a doporučení. Před nástupem na Vacushape se krátce zahřej, stačí deset minut lehkého cvičení, aby se ti rozproudila krev. Při cvičení vypij minimálně půl litru nejlépe neperlivé vody. Vacushape je velice účinný, ale pro ještě výraznější výsledky před cvičením použij krém na celulitidu a Carnitin, který je známý jako spalovač tuků. Pozorně poslouchej rady obsluhy a potom si už jen užívej nerušené půlhodinky s přístrojem Vacushape! Po cvičení radši z programu vypusť jakékoli další sporty, zejména ty, kde jsou namáhány nohy. Výsledky by se měly projevit přibližně po deseti aplikacích, na které je nejlepší chodit třikrát týdně. Půl hodiny cvičení na přístroji Vacushape tě vyjde asi na 200 korun.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://laduntrend.blog.cz Lada

    Je to velmi zajímavé, možná by to pomohl mýsestřence či mamce :)