Přináším ti rozhovor se sexy tanečnicí. Bez tance v jeho mnoha podobách a těch černošských především si svůj život už možná ani neumí představit.

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

Tanec jako život

Aneta Antošová je navíc choreografka a lektorka tance. Od roku 2010 do 2013 byla členkou a choreografkou profesionální taneční skupiny Jad Dance Company by Yemi AD. V současnosti spolupracuje s Divadlem J. K. Tyla a Hudebním divadlem Karlín. Jako tanečnice a choreografka se účastnila mnoha úspěšných a celorepublikově známých projektů jako jsou Superstar, Miss České republiky, Předávání cen Anděl, Slavík, atd. Navíc pořádá každý měsíc “Dancehall in da Praga” a “Awesome MTV” workshopy. Spolupracovala s umělci jako je Celeste Buckingham, Kanye West, Ewa Farná, Monika Bagárová, Ben Cristovao, Mista, Toxigue, Charlie Straight, atd. V minulosti se stala několikanásobnou mistryní ČR, vicemistryní Evropy a finalistkou MS v kategorii hip hop sólo.

Sexy tanečnice Aneta Antošová
Sexy tanečnice Aneta Antošová
foto: Yrka

Snažím se na sobě makat

1) Ahoj Anet, předem ti děkuji, že jsi souhlasila s rozhovorem. Můžeš se nám ve stručnosti představit?


Ahoj “kámošky”, jmenuji se Anet!

2) Nespletu se, když řeknu, že ses už s tanečním nadáním narodila?

Já si takové věci moc nepřipouštím. Snažím se na sobě makat a ničím víc se nerozptylovat. Na druhou stranu jedna věc je se s nadáním narodit a druhá umět ho využít a dál s ním pracovat. A pravdou je, že málokdo své nadání objeví a ještě méně lidí jej rozvíjí. Řekla bych, že patřím do skupiny C, obecně však lze říci, že mám asi největší nadání v přísnosti sama k sobě (smích).

Aneta Antošová
Sexy tanečnice Aneta Antošová
foto: Yrka

Twerk jsem nemusela objevovat

3) Už ve svých 14 letech jsi vycestovala do USA, kde ses učila balet, jazz a hip hop. Jela jsi tam vyloženě za tímto účelem?

Ano, přesně tak. Byla to pro mě taková malá výzva, protože jsem se tam vydala bez rodičů a tou dobou angličtina nepatřila mezi mé silné stránky. Ale trip stál za to – naučila jsem se trochu tančit a viděla kousek světa. Ale asi nejvíc jsem si uvědomila kolik “mil” mám ještě před sebou.

4) Jsi první v ČR, kdo vyučuje nový taneční hit – TWERK. Kde jsi ho objevila a co tě na něm tak zaujalo?

Twerk jsem nemusela objevovat, “on” si našel mě (smích)! Patří totiž mezi prvky tanečního stylu Dancehall, který již nějakou dobu vyučuji a věnuji se mu. Černošské styly jsou moji favoriti a twerk je jejich součástí. Od malička tíhnu ke všemu, co je afro, k té energičnosti a vášni, kterou samotný ten pojem obsahuje. Dokonce si občas říkám, jestli jsem se nenarodila se špatnou barvou pleti (smích). Ale nápad s výukou twerku jako samostatného stylu nebyl ani tak z mé hlavy. Byl to nápad Pavla Strouhala, ředitele tanečního centra Stage, ve kterém vyučuji a jelikož je to styl patřící do mé dancehallové kompetence, kývla jsem na to, neb mám ráda výzvy a nové věci!

Aneta Antošová
Sexy tanečnice Aneta Antošová
foto: Yrka

5) Můžu tě poprosit o stručný popis tohoto nového tanečního cvičení s erotickým nádechem? Spoustu žen tento druh sexuálně erotického tance odrazuje, přitom sexy tělo, sexy křivky i sexy pohyby by měly být součástí každé krásné ženy, ne?

Nejen sexy tělo dělá ženu krásnou, je zapotřebí i vystupování a k tomu, jak říkáš správně, může přispět i tanec – a to v různých formách. Ale rozumím i tomu, že každému vyhovuje jiný styl tance a každý má jiný způsob jak své ženskosti docílit. Dle tvých slov “cvičení” – Twerk je vlastně spojením slov twist a jerk, ale musím podotknout, že nejen otáčení a škubání je náplní tohoto řekněme tanečního stylu. Spočívá především ve schopnosti izolace jistých partií těla tak, aby jiné mohly být relaxované, pak jen vědět, kterými svaly ovládáte který pohyb, a trénink může začít.

Pro majitelky zadečků

6) Twerk už existuje minimálně 20 let. Dokonce krásná zpěvačka Beyoncé si ho užívá už hodně dlouho na všech svých live koncertech, díky němuž jsou její vystoupení neuvěřitelně sexy. Jak to, že k nám dorazil až teď?

Spíš bych řekla: „Jak to, že k nám dorazil už teď?“ (smích) Eufemisticky řekněme, že nejsme zrovna ti, kdo určují světové taneční trendy.

Aneta Antošová
Sexy tanečnice Aneta Antošová
foto: Yrka

7) Co udělá pravidelné cvičení s našimi zadečky? A bude moci oceňovat výsledky pánská populace?

Ocení jej především majitelky zadečků, neb se díky náročným sníženým polohám zpevňuje a posiluje kompletně celý “core” těla a nohy. Hýžďové svaly se při tanci nejen procvičují, ale také se je snažíme uvolnit, aby se pořádně zatřásly. A takhle bych mohla s vysvětlováním pokračovat do nekonečna. I toto jakési “kroucení” má jistou techniku, která se lépe ukazuje, nežli popisuje. Doporučuji spíše zkusit na vlastní kůži..

8) Anet, nedá mi to se nezeptat. Má tento taneční hit nějaký pozitivní vliv na náš sexuální život?

..(smích)… Čekala jsem, že tato oblíbená otázka všech moderátorů, reportérů i novinářů přijde. Abych řekla pravdu, tak jsem to vyloženě netestovala, nicméně maminky a pracující ženy si to chválí. Lítají kolem dětí, manžela, práce a na lekcích se na chvíli zastaví, odreagují se, seberealizují a věřím, že právě toto může mít pozitivní dopad na jejich partnerství. Ale tohle by byla spíše otázka na pana MUDr. Radima Uzla, ne? (smích)

Aneta Antošová
Sexy tanečnice Aneta Antošová
foto: Yrka

Dorazíš na lekci?

9) Kde si s tebou mohou čtenářky zavrtět zadečkem a zpevnit svá pozadí?

Vyučuji v krásném nově otevřeném tanečním centru Stage na Vinohradech lekce Dancehallu, Streetu pro juniory a MTV high heels či již zmíněného Twerku. Kromě pravidelných lekcí v týdnu pořádám i víkendové workshopy, které jsou přijatelnější pro časově vytíženější či mimopražské zájemce a jsou delší než klasické “studiovky”. Samozřejmě je možné se se mnou domluvit i na soukromé lekci. Veškeré informace o mých lekcích a vystoupeních naleznete na www.anetantosova.com a www.stagepraha.cz.

10) Moc ti děkuji za rozhovor. Je něco, co bys chtěla čtenářkám serveru Kámoška.cz vzkázat?

Moc vás zdravím, Kámošky a budu se těšit na nějaké z mých lekcí.

PS: Chrániče na kolena s sebou!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář