Stále si kladeš otázku, jak konečně zdravě a trvale zhubnout? Proteinová dieta je odpovědí, která rozhodně stojí za pozornost!

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Trápí tě kila navíc? Je tady proteinová dieta - osvědčená a chutná metoda hubnutí!

Konec nesmyslných hladovek

Existuje stovky různých diet, hubnoucích programů a bláznivých jídelníčků, které nutí člověka hladovět a za celý den konzumovat absurdně malé množství jídla, případně trávit hodiny na rotopedu. Výsledkem je velmi nezdravé hubnutí s nejistým výsledkem a velký nápor na psychiku. Nelze se pak divit tomu, že mnoho žen ztrácí motivaci a chuť opět a opět hubnout do plavek. Naštěstí však existuje řešení a způsob stravování, které není založeno na hladovění, ale funkčním a prověřeném principu.

Proteinová dieta je i pro tebe

Velmi populární proteinová dieta je osvědčenou metodou hubnutí, která je založena na dostatečném příjmu bílkovin a malém množství sacharidů. Výsledkem je zdravé hubnutí a čerpání energie z tukových zásob těla. Stejného principu využívají sportovci a fitness příznivci po celém světě, když se potřebují dostat do formy. A jejich těla jsou důkazem toho, že dieta založené na bílkovinách skutečně funguje. I ty můžeš za jediný měsíc zhubnout několik kilogramů tuku bez větší námahy a omezování ve stravě.

Jak na proteinovou dietu?

Základem jsou kvalitní proteiny přijímány z těch správných jídel. Pokud si chceš skutečně pochutnat a spolehnout se na výsledek, je tady pro tebe proteinová dieta Mahony Diet. Samotná dieta je rozdělana do 3 fází, kdy postupně vyrovnáváš poměr proteinových jídel k normálním pokrmům. Věř, že i dieta ti může chutnat, navíc je vhodná i v době, kdy nemáš čas na vaření a sportovní aktivity.

Žádný hlad a motivace

U proteinové diety tě nebude pronásledovat pocit hladu a díky rychlému úbytku hmotnosti budeš motivována dál pokračovat, to vše bez nějaké deprese a nezdravého hubnutí, u kterého člověk kromě tuku přichází také o svalovou hmotu. Pro více informací o výhodých a jídlech v rámci Mahony Diet se podívej na web lehcinezjstecekali.cz, kde jsem pro tebe také vybrala několik vůbec nejoblíbenějších jídel jako důkaz toho, že na dietě si skutečně pochutnáš. Kvalitní suroviny a receptury potěší každého, kdo si zakládá na zdravém stravování a péči o tělo. Ta tě může provázet od snídaně po večeři.

Palačinka s příchutí pomeranče
Palačinka s příchutí pomeranče

Dezert s příchutí čokolády
Dezert s příchutí čokolády

V nabídce jídel kromě sladkého najdeš pochopitelně i slané pokrmy a různé snacky, které můžeš přidávat například so salátů. Kuchyně proteinové diety není nudná. Rozloučit se nemusíš ani s pečivem!

Omeleta s bylinkami
Omeleta s bylinkami

Sojové kuličky barbecue
Sojové kuličky barbecue

Hotový toastový chléb
Hotový toastový chléb

Úbytek 5 až 8 kg je realita! Jak začít?

Při doporučeném postupu je Mahony Diet velmi účinná, za měsíc dochází k úbytku hmotnosti 5 až 8 kg čistě z tukové tkáně. Zapomeň tak na nízkoenergetické diety a hladovky, proteinová dieta má pozitivní dopad na celkové zdraví, protože kromě redukce má také detoxikační efekt. V širokém sortimentu špičkových produktů si snadno vybereš to, co ti bude chutnat. Jdeš do toho? Podívej se na to, jak začít s proteinovou dietou, kde najdeš veškeré potřebné informace a doporučení pro zdravé hubnutí bez stresu.

Mahony Diet

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář