V microneedelingu neboli mikrojehličkování našla zalíbení nejedna světově proslulá kráska. A není divu – tato nová metoda sloužící pro omlazení pleti je díky výsledkům, které přináší, i šetrnosti provedení populární napříč kontinenty.

Toužíte po mladistvém vzhledu? Svěřte svou pleť jehličkám

Metodu zvanou microneedeling lze doporučit k ošetření obličeje, krku, dekoltu, rukou i paží a také břicha. Jedná se o omlazující dermatologické ošetření pomocí elektrického přístrojea současné aplikaci kyseliny hyaluronové či jiných výživových sér (mesokoktejlů) , jenž prostřednictvím velmi jemných jehliček rotujících ve vysokých otáčkách provádí v pleti mikrovpichy. Pleť, která je před zákrokem ošetřena anestetickým (znecitlivujícím) krémem, tak absorbuje účinné omlazovací látky do velké hloubky a jemné propíchnutí pokožky navíc velice efektivně stimuluje regeneraci spodních vrstev kůže. Během procedury žena nepociťuje žádnou bolest, jen jemný tlak. Po zákroku pokožka začne intenzivně tvořit vlastní elastin a kolagen – tím dochází ke zpevnění a vypnutí pleti, vyhlazení jemných vrásek, jizev po akné, výbledu pigmentových skvrn, a tedy efektu omlazení.. Výborné výsledky jsou při použití mikrojehličkování při zvýšeném vypadávání vlasů.

Po ošetření se dostavuje pocit tepla, pokožka je zarudlá – tento stav přetrvává podle místa a citlivosti pokožky od dvou do zhruba 72 hodin. Vnitřní proces obnovy kůže pak probíhá po mnoho dalších měsíců, pokožka je stále hladší a pružnější. Pro odstranění vrásek povrchové hloubky postačí dvě ošetření v rozmezí několika týdnů, středně hluboké vrásky a hlubší jizvičky si vyžádají více procedur.

Proč se nechat hýčkat microneedelingem?

  • Má výborné estetické výsledky, které jsou vidět hned, tedy bezprostředně po zákroku.
  • Ošetření mikrojehličkováním přináší výsledky srovnatelné s laserovým ošetřením, lékařským hlubokým chemickým peelingem či obroušením pokožky.
  • Metoda výrazně sníží nebo eliminuje povrchové vrásky, viditelnost jizev a pigmentové skvrny.
  • Pleť je zářivější, výrazně vypnutější a barva pleti jednotnější.
  • Při ošetření pomocí mikrojehličkování nedochází k závažnému poškození pokožky, ta naopak výrazně posílí a postupné budování kolagenních a elastinových vláken ji viditelně zpevňuje.
  • Zákrok je možno provádět opakovaně a lze jej aplikovat na všechny typy pokožky (na rozdíl od jiných metod).
  • Více na: http://www.cmcpraha.cz/cs-CZ/novinky/mladsi-diky-microneedelingu

    Připraveno ve spolupráci s CMCPraha

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář