Myslíš si, že nikdy nebudeš patřit mezi ženy, které oslňují okolí zářivým úsměvem? Je čas tvůj názor změnit a ukázat ti, že cesta k bílým zubům není vůbec složitá.

Ten pocit, když se stydíš za svůj úsměv

Proč tentokrát uvěřit?

Každý den se nám reklamy snaží vnutit množství různých produktů, které doporučuje 9 z 10 fiktivních zubařů. Fungují ale všechny ty žvýkačky, zubní vody a bělící pásky? Jasně že ne, výsledek je většinou hodně slabý a když už se dostaví, má velmi krátkou trvanlivost. Proč tedy uvěřit, že zrovna domácí bělení zubů od BeconfiDent funguje? Více než 60 tisíc spokojených zákazníků je pořádný důkaz, stejně jako 100% garance spokojenosti.

Konečně bez kompromisů

BeconfiDent přináší efektivní řešení pro bělení zubů bez peroxidu, které se vyrábí v USA. Za jeho vývojem stojí tým největších kapacit v oboru ve Švédsku a USA. Bělící gel obsahuje aloe vera, výtažek z heřmánku a extrakt z jader granátového jablka. Díky tomu bude postaráno nejen o tvoje zuby, ale také dásně. A výsledek? Ten vydrží 7 až 12 měsíců. V každém balení navíc najdeš průvodce bělením a velmi podrobný návod na šetrné bělení zubů. Vše zvládneš úplně sama.

Ten pocit, když se stydíš za svůj úsměv

Podíváme se ti na zoubek

Kromě základní sady pro bělení zubů přichází BeconfiDent i s dalšími produkty, které se zaslouží o rozzáření tvého úsměvu. Za pozornost jednoznačně stojí bělení zubů BeconfiDent Dual Foam. Tato přírodní metoda je velmi jednoduchá, spočívá pouze v čištění zubů 5 minut denně. Zapomeň na všechny nepříjemné pocity spojené s bělením, Dual Foam stačí aplikovat na zubní kartáček. Pokud tě trápí odlišný odstín pouze některých zubů (často třeba špičáků), využiješ bělící pero. To můžeš nosit neustále s sebou a jeho efekt je okamžitý!

Ten pocit, když se stydíš za svůj úsměv

Tahle bílá vydrží

Úsměv je to nejkrásnější, co člověk může dát. Nestojí nic a dává tak mnoho. Přestaň se trápit zažloutlými zuby, když řešení je ve skutečnosti tak blízko. Že jsme tě stále nepřesvědčili? Při zakoupení BeconfiDent nic neriskuješ, pokud nebudeš spokojená, dostaneš peníze zpět. Doprava je navíc úplně zdarma. Ten pocit, když se stydíš za svůj úsměv, může snadno zmizet…

AKCE – sleva 10 %

Chceš produkty BeconfiDent zakoupit se slevou 10 %? Stačí zadat do políčka slevový kupon číslo kuponu:

101315

Tvůj nákup bude o 10 % levnější, akce platí pouze na objednávky uskutečněné do 30. 11. 2013.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář