Která žena netouží po krásné a štíhlé postavě jak z filmového plátna? Je čas přestat závidět slavným osobnostem a začít si užívat vysněné křivky. Nejslavnější herečky a zpěvačky konečně odtajnily tipy na přípravky, se kterými je hubnutí hračka!

Tajemství štíhlé postavy celebrit? Hitem je Green Coffee!

Dokonalé křivky díky GMN

Lidé obdivovali její postavu už v době, kdy hrála ztřeštěnou Rachel v populárním seriálu Přátele. Jennifer Aniston si míry udržuje díky glukomannanu, známému pod zkratkou GMN. Tento doplněk stravy velmi efektivně snižuje chuť k jídlu a tím pádem i příjem kalorií. Pokud máš obavy, že budeš trpět nedostatkem jídla, jsi na omylu. GMN přináší pocit nasycenosti, takže i když budeš jíst méně, rozhodně nebudeš šilhat hlady. Látky obsažené v GMN zároveň pozitivně ovlivňují obsah cholesterolu a cukru v krvi. U nás v ČR seženeš přípravek pod názvem GMN Complex za zvýhodněnou cenu 399 Kč.

Původní cena: 799 Kč
Akční cena: 399 Kč
Detail produktu

GMN Complex

Proti nadváze bojuje Green Coffee Plus

S obdobím blížících se Vánoc je nějaké to kilo navíc strašákem snad každého, kdo má slabost pro cukroví. Absolutním hitem v boji s ukládajícími se tuky je Green Coffee. Spokojenost takových hvězd jako je Katy Perry či Jennifer Lopez jsou dostatečným odůvodněním toho, proč patří Green Coffee k vůbec nejprodávanějším dietním doplňkům na světě. Velké popularitě se těší varianta vyráběná u nás, protože je oproti zahraničním přípravkům obohacena o vitamín C a sladkovodní řasu spirulinu. Tato řasa výrazně tlumí chuť na vše sladké v průběhu celého dne. Obrovskou výhodou Green Coffee Plus jsou antioxidační účinky. Výsledkem tak není jen krásná postava, ale také hebká pleť. Green Coffee Plus je nyní v akci za 299 Kč.

Původní cena: 499 Kč
Akční cena: 299 Kč
Detail produktu

Green Coffee Plus

Trápí tě menstruační problémy?

Menstruace a s ní spojené obtíže od premenstruačního syndromu až po přechod trápí během života drtivou většinu žen. Pro některé jsou menstruační bolesti důvodem k pravidelné absenci ve škole či v práci. A řešení? Indo3nol Forte stabilizuje hladinů hormonů a opravuje tak poruchy menstruačního cyklu. Používáná přípravku je prevencí proti dalším problémům, za všechny lze jmenovat genitální bradavice, rakovinu prsu či obávanou rakovinu děložního čípku. Indo3nol Forte seženeš v balení se 120 kapslemi v časově omezené nabídce za 599 Kč. A bolesti mohou být pryč…

Původní cena: 1170 Kč
Akční cena: 599 Kč
Detail produktu

Indo3nol Forte

Navěky mladá

Boj se stárnutím nemusí být předem prohraný. Resveratrol je antioxidant, jehož silné účinky potvrzuje řada vědeckých studií. Tato přírodní látka je obsažena například ve víně a vinných hroznech, borůvkách, arašídech atd. Resveratrol dokáže zpomalit stárnutí buněk a dlouhodobě posílit imunitu. To vše přispívá ke krásnějšímu vzhledu. Mezi další pozitivní účinky patří snížení hladiny glukózy v krvi a snížení rizika rakoviny slinivky. Celé balení Resveratrolu zakoupíš s výraznou slevou za 369 Kč.

Původní cena: 678 Kč
Akční cena: 369 Kč
Detail produktu

Resveratrol

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář