Trápí Vás kruhy pod očima, vrásky, únava, či bolesti hlavy? Příčina může být ve Vaší nekvalitní matraci. Svěřte se do rukou odborníka a pořiďte si novou matraci od www.Matracin.cz.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dostatek kvalitního spánku je základem zdravého vzhledu a správné nálady pro další den.

Dostatek kvalitního spánku je základem zdravého vzhledu a správné nálady pro další den.

Proč věnovat matraci pozornost?

Spánkem trávíme třetinu svého života, měli bychom proto na jeho kvalitu brát patřičný ohled. Při spánku naše tělo regeneruje a připravuje se na další den.

Pokud náš spánek není dostatečně kvalitní, klesá jeho účinnost. Vstáváme pak stále stejně unavení, rozmrzelí a nepřipravení podat odpovídající výkon. Dlouhodobě můžeme upadnout do depresí a mohou se objevit zdravotní potíže spojené s únavou a stresem – bolavá záda, klouby, stárnoucí pleť, migrény, zažívací potíže…

Každých osm hodin denně můžete tyto problémy buď prohlubovat, nebo jim učinit přítrž. Řešením je nová kvalitní matrace, díky které bude Váš spánek opět osvěžující a naplňující.

Jak se pozná kvalita?

Matrace by měla splňovat základní hygienické a ortopedické normy. U matrace vyrobené z molitanu nemůžete očekávat ani správě držení těla, ani zdravotní nezávadnost.

Matrace by měla mít minimálně 15 cm na výšku, materiály splňující základní certifikáty a ideálně také antibakteriální a antialergenní vlastnosti podpořené moderním potahem.

Matrace by se neměla povalovat měsíce ve skladu prodejce, takové matrace neváhejte ihned vrátit.

Kde koupit novou matraci? Jedině u Matracína!

Hledáte maximální kvalitu za rozumné ceny? Naleznete ji v internetovém obchodě www.matracin.cz. V e-shopu naleznete širokou nabídku pěnových, taštičkových a pružinových matrací splňujících přísné certifikáty kvality.

Matrace jsou vyráběny po přijetí objednávky, je tím zaručena absolutní čerstvost a kvalita materiálů. Obdržíte matraci, která bude doslova vonět novotou. Požadujete-li naopak rychlé dodání, vyberete si skladem matraci ze sezónní nabídky.

Veškerá doprava je zdarma a to až k Vám domů, výměnou můžete kurýr odvést Vaši starou matraci.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář