Vánoce se kvapem blíží a Vy přemýšlíte, jaký ještě dáreček byste svým blízkým pořídili? Pak vězte, že řešíte podobný problém, jako několik milionů lidí v České republice. Všichni chceme svým blízkým udělat radost – něčím malým, něčím drobným, něčím od srdce.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Šťastné a veselé! A do nového roku… Hlavně zdraví!

Darujte jim – zájem

Podle průzkumů není nejoceňovanějším dárkem nový typ mobilu nebo drahá bunda. Pro většinu dospělých má největší hodnotu právě zájem a čas, který jim výběrem a věnováním dárečku ukazujete. Naším tipem je tedy obdarovat je tím, co jim přejte téměř při každé příležitosti – “hlavně zdravím”.

Sáhněte po doplňcích stravy

Koho by po přečtení nadpisu napadlo jít do lékárny a zakoupit krabičku léků od bolesti, věřte, že tudy cesta tak úplně nepovede. Ale vhodně zvoleným doplňkem stravy můžete pro dotyčného udělat medvědí službu a ještě ukázat, jak dobře ho znáte.

Pro maminku, pro tátu, sourozence i prarodiče

Důležité je určitě zmínit, že doplňky stravy jako takové nejsou léčiva – nebudou tedy Vašim blízkým léčit primárně nějaký problém, který už nastal. Nicméně jejich užíváním dochází k podpoře správného fungování organismu tak, aby náš život nebyl omezován žádnými nepříjemnými vlivy. Jednou cestou je pravidelné užívání doplňků stravy a cestou druhou může být intenzivní kúra.

Ženy láká krása

Spojení žen a krásy je věčné, stejně jako je věčné a přirozené to, že se o sebe ženy více starají. Tudíž, kterou dámu by nepotěšil Rakytníkový olej? Ten obsahuje vitamín C, A, B, D, a K a také nenasycené mastné kyseliny, z nichž zejména nenasycená omega -7 mastná kyselina má výrazný podíl na zachování správné kvality vlasů a pleti.

Jak je to u mužů?

Ne, že by pánové nebyli dostatečně hezcí, nebo o sebe nepečovali, avšak v celém spektru svých “chlapských zájmů”, jim na to nezbývá dostatek času. Z kosmetických přípravků svých poloviček rozeznají, šampon, tělové mléko, krém, a pak skupiny “věcí na odličování”, “věcí na malování”, atd. Čím tedy potěšit silnější polovinu lidstva? Máte doma motoristu? Pořiďte mu Ostrovidky Neo. Naše oči jsou jedním z nejčastěji využívaných orgánů. Namáháme je při každodenní práci a pánové, jejichž největší láskou je ta na 4 kolech, obzvlášť.

Jestliže máte doma sportovce, můžete sáhnout zase po karnitinu, jehož užívání před sportovním výkonem může pomoci při redukci váhy sportovců, snižuje hromadění odpadních produktů, jako je laktát, ve svalech a tím prodlužuje výkon. V neposlední řadě urychluje přísun kyslíku do krve, působí proti oxidačnímu stresu či vzniku svalových křečí při sportu a bolestivosti svalů po něm. Názory vědců a odborníků na sport a výživu se v pohledu na význam Karnitinu různí, ale spokojení sportovci však účinky jednoznačně potvrzují. Ať už je to partner, bratr, nebo kamarád, tímto dárkem mu ukážete, že jej v jeho úsilí podporujete a fandíte mu.

Pro všechny bez rozdílu – silná imunita

Jedním z masově oblíbených dárků, jsou doplňky stravy na podporu imunity. Právě imunita hraje klíčovou roli pro to, jak člověk vnímá své zdraví. Je-li naše tělo schopné se bránit působení negativních vlivů, nerozhodí nás ani nepřízeň počasí, ani kašlající spolucestující v MHD, či kolegové v práci. Výborným pomocníkem pro podporu imunity může být rakytníkový olej. Rakytníkový olej je unikátní pro svůj obsah vzácné omega-7 nenasycené mastné kyseliny a skvěle se hodí pro podporu slizniční imunity, která zejména v období chřipek a viróz je první, která bojuje s nákazou.
My máme jasno, hlasujeme pro zdraví. A Vy?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář