I když už je léto, tedy doba spojená s návštěvou koupališť, ještě stále není pozdě na to, zhubnout několik přebytečných kilogramů. Stačí jenom vědět, jak na to.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Stále není pozdě na to, mít dokonalou postavu

Základem by měla být hlavně správná a zdravá strava, ze které je třeba vyloučit:

  • Sladké výrobky
  • Smažené produkty
  • Různé sušenky a pochutiny

Jakmile je základ jídelníčku nastaven, nezapomínejte také na další povinnost, kterou je také pohyb. Nejlepší aktivitou na hubnutí je běh. K němu navíc nepotřebujete nic zvláštního. Základem tak může být dámská běžecká obuv do velikosti 43, k tomu pohodlné tričko a kraťasy. A můžete vyrazit. A ideální místo? Třeba les, stejně jako různé cyklostezky.

Nejenom spálení tuků, ale i vypracování postavy

Pokud chcete nejenom zhubnout, ale chcete také svou postavu vyrýsovat, je třeba zaměřit se nejenom na aerobní cvičení, ale také na posilování. S tím souvisí i správné množství potřebných živin, Mezi to základní patří tribulus. Jedinečný doplněk stravy, který díky svému složení dokáže výrazně přispívat k růstu vaší svalové hmoty. Nejenom, že tedy ztratíte přebytečné tukové zásoby, ale výrazně zlepšíte vzhled vašeho těla díky vyrýsovanému svalstvu. Navíc tento produkt zlepší i váš fyzický výkon a tak se cvičení budete moci věnovat déle.

Základ stravy v obou případech? Bílkoviny

Ať už se rozhodnete pro hubnutí, nebo se naopak rozhodnete pro posilování, nesmíte zapomínat na základ vaší stravy. Tím jsou bílkoviny. Dodávat je tělu můžete různě. Zvolíte-li formu potravin, nezapomínejte na libové maso, mléčné výrobky, stejně jako vaječné bílky. Chcete-li mít jejich konzumaci jednodušší a spojenou s přesným dávkováním, volte proteiny s různým procentuelním složením bílkovin. Můžete je využít hlavně při individuálním dietním plánu, kdy chcete dosáhnout určitého cíle a právě přesné dávkování jídla i dalších produktů v tom hraje více než velkou roli. A co patří mez nejznámější produkty? Rozhodně tyto:

  • Whey Star
  • Whey Complex
  • Whey Protein
      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář