Pravidelné čištění pleti je předpokladem krásného vzhledu. Slyšela jsi již o sonickém čištění? Podívej se na to, jaké nesporné výhody tato metoda přináší.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

3 důvody, proč vsadit na sonické čištění pleti

1. Lepší než klasické čištění

Kosmetika, život ve městě, pily… to je jen krátký výčet prvků, které ti kažý den znečišťují pleť. Nejedna z nás se pak večer při pohledu na čistící tampónek zděsí. Ale ani ty nejlepší tampónky nevyčistí pleť zcela dokonale. Pokud chceš dosáhnout maximální čistoty a pleť vyčistit také do hloubky, je sonické čištění zatím nejefektivnějším řešením. Díky odstranění nečistot z kožních pórů se můžeš také snadno zbavit akné a dosáhnout překvapivě rychle skvělých výsledků.

2. Stačí minuta denně

Velmi častou výmluvou při zanedbání pokožky obličeje je nedostatek času. Tato výmluva však při čištění sonickou technologií rozhodně neobstojí. Například s přístroji Clarisonic, které seženeš ve vybraných parfumeriích Sephora, ti stačí pleť čistit pouze 60 sekund denně. V praxi nepostřehnutelné pohyby štětinek vpřed a vzad v sonické frekvenci ti dokonale a během krátkého času vyčistí příkladně pleť.

3 důvody, proč vsadit na sonické čištění pleti

3. Vhodné i pro citlivou pokožku

Čištění obličeje je někdy velmi problematické, především citlivá pokožka vyžaduje speciální přístup. Přístroje Clarisonic pro sonické čištění jsou určeny pro všechny typy pleti, navíc jsou tak jemné, že je můžeš používat klidně i dvakrát denně. Výkon můžeš regulovat jedním stisknutím tlačítka. Je tedy pouze na tobě, jaký stupeň čištění zvolíš.

Už víš, jak na krásnou pleť?

Sonické čištění přináší viditelnou proměnu tvé pleti k lepšímu. Zbavíš se velkých pórů a pokud tě trápí vrásky, můžeš jejich výskyt znatelně eliminovat. Čištění s přístrojem je až šestkrát lepší než čištění bez něj. To už je dostatečný důvod pro vyzkoušení sonické technologie, no ne?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář