Myslíš si, že když budeš vynechávat snídaně, tak zhubneš? Jsi na omylu! Podívej se na to, jak snídat správně a hlavně s cílem cítit se opravdu fit.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Proč je snídaně důležitá?

Mnoho z nás určitě již nyní myslí na to, jak bude jejich tělo vypadat v plavkách. Bohužel se při hubnutí dopouštíme nejednoho přešlapu. Jedním z největších je vynechávání snídaně, protože právě ta hraje velmi důležitou roli v našem jídelníčku. Nutričně bohatá snídaně pomáhá s udržováním tělesné hmotnosti a po probuzení dokáže naše tělo nabít tak, aby nás zbytečně nepronásledovaly chutě na nezdravé svačinky plné cukrů a tuků. Mozek i svaly potřebují ráno to správné „Fit-day palivo“, které by mělo obsahovat především správné množství sacharidů a proteinů. A jak by měla taková snídaně vypadat?

Nedostatek času je pouze výmluva

Že nemáš na snídani čas? To není absolutně problém. Řešením jsou produkty Fit-day, které můžeš sledovat na facebooku. Stačí vzít shaker, naplnit ho proteinem či smoothie a je hotovo. Tělo dostane potřebnou výživu a v neposlední řadě si skvěle pochutnáš. Fit-day si jako největší výrobce rostlinného proteinu v České republice zakládá na nejkvalitnějších surovinách a tom, že jeho produkty neobsahují chemikálie, aromata, konzervanty ani geneticky modifikované suroviny. Rostlinný protein je snadno vstřebatelný, neobsahuje laktózu a je vhodný pro celiaky, vegany a pro všechny, kteří mají alergie.

Čokoládový protein
Čokoládová proteinová snídaně dodává dlouhodobý pocit sytosti

Proč jsou proteiny tak důležité?

Protože podporují růst svalové hmoty a zdravé hubnutí. Proteiny tvoří aminokyseliny. Jejich nedostatek ve stravě má vliv na kvalitu kůže, chrupavek, vlasů i nehtů. Dalo by se říct, že aminokyseliny jsou bez nadsázky stavební kameny našeho organismu. Fit-day protein obsahuje i všechny esenciální aminokyseliny, které si naše tělo nedokáže samo vyrobit, a proto je nutné získávat je ve stravě. Proteiny si tělo na rozdíl od sacharidů a tuků neukládá. Zdravá snídaně tak musí obsahovat dostatek proteinů, díky kterým nebudeš ztrácet svalovou hmotu a hlavně nebudeš mít hlad.

Smoothie
Chceš dát tělu to nejlepší? Vyzkoušej Fit-day smoothie s lahodnou hroznovo-jabkovo-banánovou chutí

Když ti záleží na tvém zdraví

Tělo potřebuje pro správné fungování jen kvalitní „palivo“. Každý z produktů Fit-day, který můžeš zakoupit online na www.chytrasnidane.cz, je připraven během pár minut, skvěle chutná a neobsahuje žádné přidaný cukr. Všechny produkty jsou naopak vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Zdravá snídaně ti dodá energii na celé dopoledne a podporuje zdravý životní styl, díky kterému se budeš cítit opravdu fit.

Pancake
I tato snídaně je zdravá! Čokoládová palačinka je kombinací kvalitního zdroje bílkovin s ovesnými vločkami a holandským kakaem

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Jakub Molnar

    Pěkný článek, proteiny jsou z naturálních zdrojů – hrách a rýže + žádná chemie? Super :) Sdílím…