Miluješ jízdu na kole a chceš přitom shodit i nějaké to kilečko dolů? Mám pro tebe typ na daleko efektivnější a účinnější variantu, kterou navíc můžeš provozovat i v zimě. Metoda schwinn cycling je kombinací základních cyklistických pohybů s motivačními metodami. Pravidelným tréninkem dosáhneš těch nejlepších výsledků.

avatar

Eva Jiříčková

Miluješ jízdu na kole a chceš přitom shodit i nějaké to kilečko dolů? Mám pro tebe typ na daleko efektivnější a účinnější variantu, kterou navíc můžeš provozovat i v zimě. Metoda schwinn cycling je kombinací základních cyklistických pohybů s motivačními metodami. Pravidelným tréninkem dosáhneš těch nejlepších výsledků. Těm z vás, kteří o této účinné metodě spalování přebytečných kil ještě neslyšeli, upřesním, o co vlastně jde, a v čem se schwinn cycling liší od jiných podobných indoorových aktivit jako je například spinning.

Zábavnou formu cvičení můžeš vyzkoušet v každém větším městě. Lekce stojí od 80 Kč.

Zábavnou formu cvičení můžeš vyzkoušet v každém větším městě. Lekce stojí od 80 Kč.

Chytni rytmus

Schwinn cycling upravuje prvky cyklistiky v prostředí fitness centra a to za vedení vyškoleného instruktora. Krom toho je obrovskou výhodou tohoto typu cvičení jízda ve skupinách – skupinová cvičení obecně podporují dosažení dobrých výsledků díky větší motivaci. A ještě s kombinací rytmické hudby, která je důležitá pro udávání tempa a rytmu, se stane pro tebe schwinn cycling zábavným způsobem zbavení se špíčků či udržení si váhy.

Čeho dosáhneš cvičením schwinn cycling?

Kromě dobrého pocitu ze cvičení vyvolaného vyplavováním endorfinů, což má dobré účinky na zbavení se stresu, využiješ tuky v těle jako energetický zdroj pro svalovou činnost. Při schwinn cyclingu totiž zapojuješ všechny důležité a hlavně pro dívky problémové partie těla, jako je bříško, stehna a zadeček. Také se ti zvýší aerobní kapacita plic, což ve výsledku znamená, že vydržíš více, déle a při zátěži budeš méně unavená. To ale není vše. Teď tomu možná ještě nekladeš tak velký důraz, ale určitě jsi už slyšela, že vysoká hladina cholesterolu je zdraví škodlivá. Udržet si správnou hladinu či ji snížit můžeš jak pomocí změn jídelníčku, tak pravidelným cvičením. Tato metoda také příznivě ovlivňuje činnost srdce, hladinu krevního cukru a efektivnost využívání kyseliny mléčné.

Jaký je rozdíl mezi schwinn cyclingem a spinningem?

Stejně tak, jako není rozdíl mezi prestižkou a botaskou – obě jsou to boty pro volnočasové aktivity a sport a jejich pojmenování se liší jen názvem společnosti či výrobku – tak tomu je i u schwinn cyclingu a spinningu. Společnost Schwinn je pojmenovaná podle stejnojmenného názvu jejich osvědčeného indoorového kola a je v současné době jedničkou na trhu. Spinningová kola jsou však s největší základnou center v celé České republice daleko více rozšířená a řadí se tak mezi nejprodávanější.

Buď fit a nenuď se u toho!

Schwinn cycling je zábavná forma cvičení, při které navíc můžeš poznat plno nových lidí a ještě přitom něco shodit. Stačí si vzít jen sportovní oblečení, obuv s pevnou podrážkou, ručník, láhev s pitím a vyrazit.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář