Miluješ hudbu a tanec? Navštěvuješ Zumbu? Pak mám pro tebe tuto novinku s různými tanečními styly a moderními prvky. Vyzkoušej bollywoodské tance a udrž se fit.

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

Magická hudba

Novinka z Velké Británie Just Jhoom! (čti džast džům) nadchne hlavně milovnice Indie a tance. Vymyslela ho lektorka indického původu Shalini Bhalla a já před ní smekám. Indická hudba je nádherná, uklidňující a podmanivá. Určitě tě roztančí a nebudeš se chtít zastavit. Také se o ní říká, že léčí a duchovně povznáší.

S Just Jhoom! do Indie
zdroj: Just Jhoom! Czech Republic

Proč zrovna Just Jhoom!?

Na Just Jhoom! se rozhýbeš na klasické indické styly přes bollywoodské po bhangra, s trochou vlivu hip-hopu, jazzu a jive. Že některé neznáš? To stojí za výzvu. Navíc budeš zapojovat hlavně oči, dlaně a prsty, což je takový symbol indické hudby. Rozcvička a závěrečné protažení inspirované jógou tě příjemně uvolní. Není to ale jen o tom. Chvilkami je choreografie náročná, takže se ti budou ze začátku plést nohy. Ale i když se zapotíš, tak se i náramně zasměješ. Jako třešnička na dortu je výběr ze tří lekcí: Fitness, Cardio nebo Dance.

Vzlétni vzhůru
zdroj: Just Jhoom! Czech Republic

Tanec plný energie

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář