Také si tak ráda užíváš chvilky, které máš jen pro sebe? Nikdo po tobě nic nechce, nevyrušuje tě z relaxování… Už se ti ale omrzely klasické sedačky a židle? Zkus originální alternativu – sedací pytle a vaky Relaxbag! Dodají tvému odpočinku šmrnc a pohodu, kterou u klasického sezení budeš jen marně hledat.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Také si tak ráda užíváš chvilky, které máš jen pro sebe? Nikdo po tobě nic nechce, nevyrušuje tě z relaxování… Už se ti ale omrzely klasické sedačky a židle? Zkus originální alternativu – sedací pytle a vaky Relaxbag! Dodají tvému odpočinku šmrnc a pohodu, kterou u klasického sezení budeš jen marně hledat. Sedací pytle a vaky jsou navíc originálním doplňkem každeho moderního interiéru. Neváhej a vyber si ten, který k tobě pasuje.

Výhodou sedacích pytlů je vynikající tvarovací  schopnost, díky které si můžeš vytvořit libovolné "křeslo".

Výhodou sedacích pytlů je vynikající tvarovací schopnost, díky které si můžeš vytvořit libovolné "křeslo".

Pro každou příležitost

Sedací pytle Relaxbag jsou velice pohodlné, moderní a originální. Můžeš na nich sedět, když zrovna pročítáš nové články na Kámošce.cz, když si čteš knížku nebo pokud si chceš jen tak popovídat s přáteli. Perfektně se přizpůsobí tvému tělu a poskytnou ti pohodlí na nekonečné množství způsobů sezení a ležení.

K telce i ke čtení

K telce i ke čtení

Pohodlné křesílko potěší

Pohodlné křesílko potěší

Taky zbožňuješ lenošení?

Taky zbožňuješ lenošení?

Prospívá páteři

Nejlepší na tom všem je, že jsou tyto sedací pytle a vaky také zdraví prospěšné – nemusíš se bát, že tě budou ze sezení bolet záda. Výhodou sedacích pytlů je vynikající tvarovací schopnost, díky které si můžeš vytvořit libovolné „křeslo“, které se jednoduše přizpůsobí tvé páteři a zamezí tak nepříjemné bolesti v zádech. Mohou ti tak zpříjemnit každý den, ať už se rozhodneš při „povalování“ dělat cokoliv. Ještě pořád nevíš, co darovat (nebo si přát) k Vánocům?

Zdroj: www.relaxbag.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Ivana Navrátilová

    Super článek! Díky za rady. :-) To já osobně si asi vždy nejlépe zarelaxuju na zahradě. Škoda jen, že teď přes zimu to moc nejde. Máme tam totiž skvělou houpačku, kterou jsme vybrali podle recenzí na http://houpacky-zahradni.cz/ Na té vždy najdu svůj zasloužený odpočinek. :-)