Jop, je fajn mít co dát do toho trička s výstřihem. Bohužel s velkýma prsama taky přichází spousta trablí.

avatar

Karolína Kubínová
Mám ráda kapybary a čaj s citrónem. A taky většinou čtu tak tři knížky naráz.

Stojí to za to?

„Všichni chceme, co nemůžeme mít,“ říká se. A stejně tak, jako kudrnaté holky chtějí rovné vlasy a naopak, touží spousta „plochých“ slečen mít velká prsa. Pokud jsi jednou z nich, tak ti jako osoba s podprsenkou EE/F řeknu ti jednu věc: nestojí to za to. Pokud na druhou stranu patříš mezi ty slečny, které jsou od přírody „obdarovanější“ plným dekoltem, všechny tyhle problémy asi znáš.

Problém číslo 1: SPORT

Problémy s velkými prsy
„Začala bych skákat radostí, ale moje prsa jsou na to prostě moc velká.“
zdroj: someecards.com

Kdo to kdy zkusil, ví, o čem mluvím. Velký prsa jsou totiž svině, když přijde řeč na sport. Jednak se potíš, a to tak, že HODNĚ a VŠUDE, ale hlavně pod prsama a mezi nima, a jednak je to občas skoro až život ohrožující. Každopádně když říkám sport, tak myslím cokoli, ale hlavně tyhle:

Vodní sporty. Od ježdění na vodním skútru, protože tu záchrannou vestu prostě NEZAPNEŠ, až po plavání. Protože plavky buď neseženeš, nebo vypadají jako menší stany, nebo ty vypadáš, jako že sis odskočila z natáčení Pobřežní Hlídky. Nemluvě o konstantním strachu, že z nich něco vypadne. Nebo o faktu, že tvoje prsa a cokoli od vodního aerobiku po vodní pólo prostě nejdou dohromady.

Běhání – protože aby sis nevyrazila zuby nebo, pokud běháš někde ve městě, nezpůsobila dopravní nehodu, potřebuješ alespoň dvě až dvanáct sportovních podprsenek. Nebo rovnou pořádně velký balení stahováku, protože pořád vyjde levněji, než ty podprsenky.

Skákání přes švihadlo nebo obecně cokoli, co zahrnuje skákání (včetně hry DanceDanceRevolution). Znovu, vyrazíš si zuby. Nebo vyrazíš někomu jinýmu zuby. Takže stahovák, nebo nic.

Lukostřelba – to snad ani nepotřebuje vysvětlivky. Protože jestli to děláš dobře, nemine tě bolestivý zážitek, když ti tětiva luku zadrhne o poprsí. A ano, bolí to. HODNĚ.

Kliky a jóga. Protože dělat kliky prostě nejde, když i ve výchozí pozici máš prsa na zemi. A jóga může být tou nejrychlejší cestou k zadušení.

Problémy s velkými prsy
Jestli máš velká prsa a cvičíš jógu, zakroužkované polohy můžou vést k zadušení.
zdroj: cilichilli.cz

Problém číslo 2: Hrbolaté cesty, turbulence a retardéry

Zkusila sis někdy jet na kole po polní cestě, v letadle při turbulencích, nebo po ulici plné retardérů s prsama velikosti D a většíma? Ha, pokud ne, nevíš, co je opravdová bolest. Zaprvé hrozí stejné nebezpečí jako při běhu nebo skákání – a sice, že tvoje prsa se vydají na výlet ven z podprsenky a vyrazí ti zuby – a jednak, pokud něco takového absolvuješ delší dobu, smiř se s tím, že tě budou bolet ještě dva dny poté.

Problém číslo 3: Nákupy podprsenek = PEKLO NA ZEMI

Smiř se s tím, že sexy podprsenku neseženeš. Ona totiž může být vzhledově superpěkná a roztomilá, ale od určité velikosti pohled na ni stejně evokuje spíš stan, než podprsenku. A stejně tak zapomeň na vychytávky jako jsou podprsenky bez ramínek nebo to samodržící silikonové cosi, co ti má nahradit podprsenku do šatů bez ramínek. Ne, ne, rozhodně ne.


Busty girl problems

Plus, z nějakého důvodu se většina podprsenek od velikosti D nahoru dělá vycpaná. VYPADÁ TO SAKRA, ŽE POTŘEBUJU PUSH-UP PODPRSENKU? Ne, nemyslím si. Podprsenku, co alespoň trochu zamezí vlivu gravitace na moje enormní poprsí, to chápu. Ale pardon, push-upka ve velikosti F? Proč? K čemu? Abych ji mohla v autě použít místo airbagu?

A vůbec, ani nechceš, abych se začala rozčilovat nad tím, jak bych si mnohem radši koupila letenku do Amsterdamu, než podprsenku. Vážně, kde na to mám brát?

Problém číslo 4: Oblečení

Velká prsa
Košile a velká prsa? Ne, prostě ne, to fungovat nebude.
zdroj: ontheragmag.com

Podobně jako sport, snaha dostat prsa do nějakého slušně vypadajícího oděvu způsobuje spoustu potíží.

Zaprvé, jak už jsem řekla, prsa se potí. A na oblečení je to pekelně vidět. Zadruhé je tu vždycky ten drobný detail, že když si vezmeš volné tričko, vypadáš jako mamut – na druhou stranu v čemkoli, co opravdu sedí tak, jak má, vypadáš jako lehká slečna. A to samé platí o výstřihu: v tričku nebo šatech bez výstřihu vypadáš jako špekáček, ale když si výstřih vezmeš, hrozí, že způsobíš dopravní nehodu.

Problém číslo 5: Objímání, spánek nebo opalování se na břiše

Problém s objímáním. Ha. Pokud objímáš vyšší osobu, jsi v klidu. Ale pokud nejen že máš velký prsa, ale ještě máš nad sto osmdesát centimetrů, máš slušnou šanci, že většina tvých kamarádek je menší než ty, což dělá z objímání pro ně nebezpečnou situaci, poněvadž by je tvoje prsa mohla zadusit.

No a o opalování nebo spaní na břiše mi ani nemluvte – do oblouku nechce spát nikdo a opalování se na pláži vyžaduje vykopat si v písku dolíky na prsa, pokud teda nejsi masochista. Ono totiž ten písek umí slušně tlačit. Au.

Problém číslo 6: Jídlo, ztrácející se věci a srážení skleniček ze stolu

Znáš ten pocit, když se přes stůl nahneš pro sůl nebo další kousek bábovky a u toho stihneš poprsím srazit skleničku, která stojí před tebou? Jestli ne, jsi šťastná osoba. Plus jídlo rovná se buď prsa v jídle, nebo jídlo v prsou. A fleky na poprsí jsou sakra hodně vidět. A taky se tam ztrácí věci a všechno padá přesně mezi prsa, vždycky. Takže pokud se chystáš do kina v tričku s velkým výstřihem, připrav se na to, že budeš po filmu hledat ztracený zrníčka od popcornu.


Fakty o velkých prsou, které musíš znát

A to není všechno…

Co třeba ten malý detail, že se ti nikdy nikdo nedívá do očí, nebo že si nevidíš na špičky nohou? Nebo fakt, že když si chceš stoupnout k baru, musíš od něj stát půl metru, nebo si na něj položit prsa? Jo, to je trapný. Hodně.

Co ty? Patříš mezi ty „přistávací plošiny“, co si stěžují, že chtějí velký prsa, nebo víš, jaké je žít s podprsenkou větší než DD a vyměnila bys cokoli za jejich zmenšení? Nebo sis, i přes bolesti zad a neskutečný výdaje za podprsenky, zvykla a za nic bys je neměnila? Jaké potíže kvůli nim prožíváš ty? Poděl se v komentářích!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kajuli Muñiz Petrová

  Dobře jsem se nasmála, protože celý ten článek jsem úplná já :D :D

 • http://tea-and-heels.blogspot.cz/ Karolína Kubínová

  Well, excuse you, psala jsem z vlastní zkušenosti a ze zahraničních stránek jsem vzala jenom obrázek. Takže sorry, pokud ti článek nepřišel vtipný, ale o to nešlo. Šlo o to, aby se slečny se stejnou velikostí prsou jako mám já nebo větší mohly zasmát tomu, že tohle je vlastně něco, co dobře znají. O nic jiného. A PROSÍM, neosočuj mě z plagiátorství. Děkuji pěkně.

 • tyna

  skoda ze jste jen vzali zahranicni clanek a prelozili ho do cestiny a jeste tak, ze ve dvou pripadech vtip uplne prisel o smysl…

 • Klára

  :D :D Vážně jsem se pobavila, úplně vidim svou situaci :D