Proč detoxikovat a pravidelně čistit orgasnismu? Podívejte se na zajímavé informace a doporučení, díky kterému pro vás bude detoxikace snadná.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Řešení celé řady problémů

Každý den omýváme tělo od potu a prachu, čistíme si zuby, měníme si oblečení a celkově pečujeme o to, aby naše tělo bylo čisté. Jedná se však pouze o péči týkající se zevnějšku. Pravidelnou očistu nevyžaduje jen to, co je vidět na první pohled. I organismus volá po pořádně očistě, a to zejména pokud budeme hovořit o játrech, ledvinách a lymfatickém systému. Zanešený organismus nefunguje optimálně a projevuje se různými neduhy. Mezi ty patří například kožní ekzémy, celulitida, únava, bolesti hlavy, bolesti kloubů, hormonální nerovnováhu, přibírání na váze a další zdravotní trápení. Detoxikovat organismus by měl i člověk, který dle jeho názoru žije relativně zdravě. Organismus totiž zanáší nejen nevhodná strava, alkohol a cigarety, ale také chemie v potravinách, látky v ovzduší, léky a další negativní vlivy, kterým je složité se během běžného života zcela vyhnout.

RESTART organismu

Pokud si představím organismus jako stroj, je detoxikace takovým restartem. Mnoho lidí si na sebe vymýšlí různé očistné kůry, diety a půsty, což jen dokazuje rostoucí popularitu detoxikace a skutečnost, že společnost si uvědomuje nutnost začít pečovat o své zdraví. V tomto případě je však nutné varovat před možnými komplikacemi. Vždy je lepší vsadit na osvědčené produkty a postupy. Detoxikace by totiž rozhodně neměla být synonymem hladovění a konzumace něčeho, co nelze bez sebezapření pozřít. Důkazem jsou BIO produkty a BIO ovocné a zeleninové šťávy v RAW kvalitě společnosti Black Kale. V nabídce nechybí BIO šťávy lisované za studena (vše zůstává živé a svěží), BIO elixíry a v neposlední řadě unikátní JUICE RESTART PROGRAM. Lisované šťávy obsahují jak zeleninu, tak ovoce. Jedná se o ideální kombinaci pro detoxikaci bez hladovění a starostí s dodržováním nějakých složitých postupů.

Originální JUICE RESTART PROGRAM je ideální pro všechny, kteří si chtějí ovocné i zeleninové šťávy a touží po detoxikaci. Uvidíš, že program nastartuje zdravější stravovací návyky a pomůže ti žít daleko vitálnější a aktivnější život s dostatkem energie. U originální řady si můžeš vybrat z 1, 3 nebo 5 denní varianty. Při dodržování programu 1x až 2x do měsíce pocítíš znatelný rozdíl v tom, jak tvé tělo bude fungovat. Mnoho pozitivních recenzí od zákazníků a jejich zkušenosti s programem potvrzují sílu a jednoduchost detoxikace.

Jde to bez hladu a komplikací

Pro detoxikaci organismu by se měl rozhodnout každý, komu záleží dlouhodobě na jeho zdraví. Vydržet na tekuté stravě může být pro někoho nezvyk, nicméně rozhodně to není složité. Hladem trpět nebudeš, když nápoje u jednodenního JUICE RESTART PROGRAMU v sobě obsahují až 7,5 kg ovoce a zeleniny! K programu navíc získáš podrobný návod, jak se na program připravit, jak se chovat během a po programu. K dispozici ti bude také podpora celého tému Black Kale, na který můžeš směřovat veškeré dotazy. Detoxikace organismu je tak opravdu pohodlná, chutná a také překvapivě rychlá. Nápoje jsou fantastickým zdroj vitamínu, regenerace i látek podporujících funkce našeho organismu. Tělo nemůže regenerovat, aniž bychom ho nedetoxikovali!

Kdy se pro detoxikaci rozhodnout?

Mnoho lidí si myslí, že detoxikaci je vhodné zařadit na jaře a je hotovo. To pochopitelně není pravda. Nejlepší výsledky přináší, když tělo detoxikujeme pravidelně, nejlépe každý měsíc. Více informací o detoxikaci najdeš přímo na webu Black Kale, kde je možnost objednat si JUICE RESTART PROGRAM. Není tak důvod čekat na vhodný termín, pro detoxikaci se můžeš rozhodnout ihned. Motivací ti bude lepší fungování celého organismu, pevnější zdraví a krásnější vzhled. Jdeš do toho?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Karolína Novotná

  Já se snažím jednou za rok taky detoxikovat. Přes celý rok si tělo zanesu celou řadou škodlivin. Bez alkoholu si totiž svůj život nedokážu představit. Není nic lepšího, než si s přítelem pustit večer film a dát si nějaká dobrá bílá vína https://www.1er.cz/katalog-vin/bila-vina .

 • Týna Ryglová

  Na detoxikaci je hodně různých nápojů a tabletek. Záleží, co každému vyhovuje. Já na detoxikaci používám nápoj z kombuchy http://www.magukombucha.cz/ , který mi chutná a věřím mu nejvíc. Kombucha má daleko více účinků, než jenom detoxikaci.

 • Tereza Bayerová

  Na detox používám různé nápoje, zeleninové smoothie, taky chloerllu a ječmen i když s pitím ječmene jsem měla ze začátku obrovský problém. O detoxu teď zle číst hodně – doporučuju tenhle článek http://www.slumberland.cz/magazin/pri-detoxikaci-nezapominejte-na-klidovy-rezim.html kde se věnují i odpočinku, na co je nutno myslet taky

 • Yay

  Mně se osvědčil zelený ječmen Ze začátku užívání se mi vždycky zhorší pleť, ale pak se to zase zlepší. Je to tím, jak se tělo postupně čistí. Kupuju si ho v tabletách za 300 Kč od značky Allnature. https://www.benu.cz/allnature

 • Kateřina Kratochvílová

  díky moc na to mrknu

 • Michaela Malinová

  Zdravím, mám s ní dobrý vztah a celkem mi vyhoví ve všem takže iu v tomto když jsem to navrhla. Chodím do svet-zdravi.cz

 • Kateřina Kratochvílová

  poradkyně co podporuje očisty ? kde ? hned jdu k ní

 • Michaela Malinová

  čauky, očistu mi doporučila i má poradkyně a dává mi ji každý měsíc do jídelníčku, člověk se hned pak cítí líp

 • Anna

  Za sebe mohu doporučit Tree3Chlorella, koupila jsem si 3měsíční kůru a koupím rozhodně zas. Jsem maximálně spokojená. Nejvíc mě na tom baví, že nemusím brát tuctu prášku, ale u tohoto produktu stačí pouze 2 tabletky denně.