Už se oháníš po novém prkně a botách? Miluješ zimu a užíváš si jí? Když uvidíš první vločky sněhu, saháš po vosku? Připrav se na svah pořádně, ať si hned na začátku zimy neublížíš!

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

Zimní prázdniny se blíží a ty řešíš výbavu

Sleduješ slevové portály zimních pobytů už v létě, abys na horách byla co nejdéle? Máš obavy, že bude všechno vyprodané? Děláš dobře. Zimu miluje většina z nás a někteří si rezervují pobyty i rok dopředu. Když už si myslíš, že jsi na svah připravená, stále ještě přemýšlíš, co ti chybí? Věř mi, že horská střediska jsou plně vybavená. Když něco zapomeneš, oni ti to rádi půjčí. Spíš si nezapomeň dobrou náladu a dobré kamarády. To ostatní je k sehnání naprosto všude. Jednoduše si vezmi prkno, boty, brýle, helmu a je to.

Hory tě nabíjejí energií
Každý rok si dopřeješ pobyt na horách
zdroj: Image studio

Vypiluj si rovnováhu na Indo Boardu
Díky němu to budeš na svahu válet
zdroj: blog.blue-tomato.com

Vypiluj se na Indo Boardu

Chceš být na svahu za hvězdu? Taky tě ten pohled ze shora sjezdovky nabíjí a ty máš chuť se do toho pořádně opřít? Poradím ti fintu, abys to ostatním pořádně natřela. Vyzkoušej si, jak je to s tvou rovnováhou, ta je totiž nejdůležitější. Půjč si od někoho Indo Board a přesvědč se, že jsi prostě dobrá. Jde o trenažér rovnováhy, na kterém si zároveň posílíš nohy, takže to ostatním nandáš. Pokud chceš předvést pár fíglů a nevynechat kickflipy bez pádu, vypiluj se na Indo Boardu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář