Hledáte vhodný dárek pro vašeho přítele nebo manžela? Pokud ano, a je to fanoušek sportu, máme pro vás zajímavý tip na několik možností, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Potěšte svého přítele zajímavým sportovním dárkem

Řada mužů sport nejenom sleduje, ale také si rádo vsadí. I tímto směrem můžete cílit svůj dárek a využít ve svůj prospěch kurzové sázení na internetu. Jak? Třeba tím, že koupíte poukázku do určité sázkové kanceláře. Jednoduchý, a přitom určitě zajímavý dárek, pomocí kterého můžete v případě správné sázky dokonce i zhodnotit vložené peníze. A za výdělek se můžete s partnerem podívat třeba na výlet, či vyrazit na večeři.

Fotbal nemusí sledovat jenom v televizi

Většina mužů samozřejmě miluje fotbal. O tom není pochyby. Na tuzemskou ligu není zase až takový problém vyrazit osobně. Co ale v případě evropských soutěží, nebo Ligy mistrů? To už může být složitější, ale ne nemožné. A právě zde přichází ona inspirace spojená s možným dárkem. Tím, který doporučujeme, je zájezd na zápas Chelsea. Jenom málokterý muž by nebyl nadšený z toho, že může naživo vidět tento velkoklub, který jenom málokdy zavítá k nám. A tak je třeba vyrazit za ním. Navíc jde o zájezd s organizací, v rámci kterého je zajištěna:

  • Cesta na stadion
  • Akreditace na stadionu
  • Služba delegáta

Koupit lze třeba i samostatné vstupenky

Nemusí to však být jenom kompletní zájezd, který se může fotbalu týkat. Lze koupit i samostatné lístky. Příkladem jsou vstupenky na fotbal v Liverpoolu. I tento anglický velkoklub touží celá řada mužů vidět. A když dáváte tomu svému jenom vstupenky, můžete například celý zájezd do Anglie naplánovat sami. Bude spojený s památkami, zábavou, ale i právě sledováním fotbalu. Buďte si proto jista, že právě takový dárek rozhodně nezklame ani vašeho partnera. A ceny daných lístků? Vzhledem k prestiži týmu se určitě nemusí jednat o nijak závratnou částku.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • KamSsa1 .

    Taky jsem chtěla přítele trošku překvapit a protože miluje sport a hlavně atletiku, objednala jsem mu přes https://www.produkty-info.cz/kategorie/atletika-6363/ nové tretry, o kterých strasně dlouho mluví. Doufám, že mu budou a pořádně si je tak užije ! :)

  • Macina Nováková

    Dobré tipy. Můj manžel je například hrozný fanda do fotbalu, ale fotbal sám nehraje. Dost ho ale baví stolní fotbálek, tak mě napadlo, že bych mu ho mohla k Vánocům koupit. Koukala jsem, že to ani není tak drahé, viz třeba: https://www.nejfotbalek.cz/