Ženské pozadí je pro muže nepochybně atraktivní a podle výzkumů se přes sedmdesát procent mužů řadí mezi “dolňáky”. Správně tvarovaný, lehce vyklenutý i kypřejší zadeček je pro muže neuvěřitelně sexy a zpravidla je tím prvním místem, kam jejich oko zašilhá. Důkazem toho je i slavná Jennifer Lopez, která je svým pozadím nesmírně proslulá. Chceš vlastnit i ty perfektní zadeček, po kterém budou kluci mlsně pokukovat? Třeba ti pomůže několik následujících tipů

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Pevný a krásný zadeček je sen každé dívky, to není žádné tajemství. Víš, jak se o svůj zadeček postarat?

Pevný a krásný zadeček je sen každé dívky, to není žádné tajemství. Víš, jak se o svůj zadeček postarat?

Sport je jedničkou v oboru

Pro pevný a hezky klenutý zadeček je velmi důležitý sport, který je zaměřený a efektivní zejména na tuto dolní partii. Navštívit tedy můžeš posilovnu, kde si vybereš ze spousty různých aktivit, ale svůj zadeček si můžeš vytrénovat i hezky podomácku. Zapomínat bys neměla na pravidelný pohyb. Bohatě bude stačit i každodenní půl hoďka aktivní procházky, která mnohdy dokáže divy. Velice účinná je i chůze do schodů, běh, jogging a spousta dalších. Tyto aktivity zpevní nejen zadeček, ale i tvá stehna a prospějí celé tvé postavě. Co se týká domácího cvičení, velmi efektivní jsou dřepy. Vyzkoušet však můžeš i další cviky na zadek, o kterých sis na Kámošce mohla v minulosti přečíst.

Zdravá strava výrazně pomůže

Dostatečný příjem vitamínů z ovoce a zeleniny by mělo být samozřejmostí. Stejně tak i dodržování pitného režimu. Měla bys dbát na vyváženou a kvalitní stravu, aby tvé tělo dostalo to, co potřebuje. Do jídelníčku bys měla zařadit dostatek bílkovin, ale i sacharidů, vlákniny, minerálů i stopových prvků. V zimních měsících pak není na škodu, pokud máš vitamínů, minerálů či stopových prvků nedostatek, užívat volně dostupné přípravky, které vše potřebné obsahují.

Nepostradatelná péče

Bez vhodného sportu a správné výživy by se modelování a zpevnění zadečku neobešlo. Pro zlepšení efektu jsou na místě i pečující přípravky, které bojují proti nechtěné celulitidě a zpevňují pokožku. Existuje spousta gelů či krémů, které se o tvůj zadeček bezchybně postarají. Pokud máš vybráno, nezapomínej na každodenní péči. Jen pravidelnost je základem úspěchu. Stejně tak bys měla na svůj zadeček používat peeling, zábaly i masážní pomůcky, které pokožku perfektně prokrví. Na škodu není provádět masáže metodou štípání nebo využít pomoci masážních kartáčů na tělo. Díky tomu získáš dokonale hladký a pevný zadeček.

Procedurám se nevyhýbej

Různé procedury dokážou s tělem i zadečkem opravdové zázraky. Proto si čas od času dopřej zábaly či masáže od zkušených odborníků nebo vyzkoušej lymfodrenáž či různé přístroje, které zlepšují krevní oběh a pomáhají porazit pomerančovou kůži. Výběr máš dosti rozšířený, takže záleží na tom, kterou procedurou bys ráda potěšila své tělo.

Optické klamy dělají divy

Ze dne na den nelze očekávat kloudné výsledky a než se dočkáš vytouženého efektu, nějaký čásek uplyne. Naštěstí však můžeš mezi tím využít optických klamů pomocí vhodného oblečení (zejména kalhot) a obuvi na vyšším podpatku. Tvůj zadeček tímhle trikem získá pěkné vytvarování a bude působit i pevněji. Líbivé pohledy od kluků pak na sebe zajisté nenechají dlouho čekat.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář