Pravidelné čištění zubů minimálně dvakrát denně probíhá u většiny populace. Poměrně rozšířené je i využití zubní nitě a mezizubních kartáčků, s komplexní dentální hygienou včetně bělení zubů u odborníků už je to ale slabší. A přitom každý chce mít krásné bílé zuby a zářivý úsměv.

Krásný a zdraví úsměv

Prague Dental Clinic, Zubní klinika Praha, doporučuje zajít na dentální hygienu v intervalech od 3 – 6 měsíců. Během návštěvy poskytne svému klientovi detailní informace o správné péči o zuby, aby předešel vzniku zubního kazu nebo zánětům dásní. Během prohlídky dojde dále k odstranění zubního kamene, pigmentací a instruktáž, jak si správně čistit zuby. Praktický nácvik si také vyzkoušíte sami. Oblíbené je i bělení zubů, to ale probíhá až na základě vyšetření a domluvy se stomatologem.

Dentální hygiena Praha se stala velice vyhledávanou službou, kterou poptávají všichni ti, kterým není jejich zdraví a vzhled zubů lhostejný. Vybírají si zkušené stomatology a ověřené zubní kliniky, u kterých jsou si jisti, že od nich dostanou profesionální péči a přístup. A jelikož se klienti cítí být „v dobrých rukách“, zůstávají v péči kvalifikovaných stomatologů i nadále a chodí k nim na preventivní prohlídky.

Soukromé stomatologické pracoviště Prague Dental Clinic se zaměřuje především na estetickou stomatologii. Mnoho klientů se na toto středisko obrací i s přáním zavedení zubních implantátů, ať už o zuby přišli během nehody, onemocnění či jim postupně vypadaly. Více informací o této problematice naleznete na oficiálních webových stránkách www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/implantologie/.

Krásné a zdravé zuby zvyšují sebevědomí, působí elegantně a značně ovlivňují vzhled každého z nás. Pokud si tedy přejete i vy mít krásné zuby, neváhejte zajít na dentální hygienu, pořídit si rovnátka nebo si nechat zavést zubní implantáty.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Deniska Novotna

    Ja bych doporučila to vyzkoušet v https://www.dsmile.cz/.
    Udělala jsem si tam fazety a jsem spokojená !