Miluješ pohyb a záleží ti nejen na tom, jak se u něj cítíš, ale jak u něj také vypadáš? V tom případě zaostři na náš tip, který přináší skutečně jedinečnou kombinaci!

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Konec věčného hledání

Chodíš pravidelně do posilovny, navštěvuješ různá skupinová cvičení, nebo je tvou vášní tanec? V tom případě mi určitě potvrdíš, že najít opravdu kvalitní oblečení na sport, které má nejen hezký design, ale zároveň také sympatickou cenu, je nelehký úkol. Při výběru je zapotřebí hlídat celou řadu parametrů, protože ve sportovním oblečení se musíme cítit zkrátka dobře. Je důležité, aby dobře sedělo, odvádělo vlhkost a bylo zkrátka po všech stránkách praktické. Jeho hezký vzhled je příjemným a velmi žádaným bonusem, který alespoň pro mě hraje velmi důležitou roli. I když nepatřím mezi modelky, tak chci, aby mi to i ve fitness centru slušelo. Mám pak větší sebevědomí a tím pádem větší chuť do cvičení. Pro všechny ženy milující pohyb mám však skvělou zprávu a objev v podobě oblečení Dragonfly, která má v nabídce celou řadu velmi zajímavých kousků.

Kontroverzní láska

Jedním z velmi diskutovaných až kontroverzních kousků šatníku jsou bezesporu legíny. Ty je možné potkávat nejen ve fitku, ale také na ulici. Není se čemu divit, mají totiž jedinečnou schopnost propůjčit sexy vzhled, jsou pohodlné a patří mezi aktuální trendy. Navíc to nevypadá, že by jejich popularita klesala, ba právě naopak. Takové elastické legíny Lisa z nabídky Dragonfly jsou skvělým důkazem toho, že legínám patří módní svět. Využiješ je při fitness aktivitách i každodenním nošením. Lisa legíny nemají žádnou gumu v pase, a proto se nikde nezařezávají. Dlouhé legíny jsou synonymem komfortu při každé situaci. Hodí se také jako legíny na jógu. Jednoduchý vzhled je velmi elegantní.

Styl na tyči

Jsem přesvědčená o tom, že doby, kdy se na pole dance koukalo tak trošku mezi prsty, jsou již dávno pryč. Tato moderní taneční disciplína spojuje prvky různých sportů a každý, kdo si vyzkouší alespoň jednu lekci, rychle pochopí, že k nějakému kroucení u tyče má velmi daleko. Vzhledem k náročnosti je velmi důležité zvolit správné oblečení na pole dance. Dragonfly brand ani v tomto případě nezklame. Hot pants nemají žádné zbytečné švy a nikde se nezařezávají. To z nich dělá ideálního parťáka i pro ten nejintenzivnější trénink.

Ani podprsenka není problém

Velké množství různých sportů a cvičení se nevyhne všelijakému hopsání a pohybu. To s sebou přináší kromě jiného také nutnost zkrotit poprsí. Řešením je sportovní podprsenka, která musí dokonale sedět a vše držet na svém místě. Dragonfly přesně pro tyto situace přichází s pevnou sportovní podprsenkou Xenia. Ta se skvěle hodí pro všechny možné aktivity, zastane roli jako podprsenka na pole dance, ale také jako velmi pohodlná podprsenka pro běžné nošení. Díky dvojitým ramínkům perfektně sedí a skvěle vypadá. Pokud ti do teď chyběla ve sbírce pořádná fitness podprsenka, nemusíš dál hledat.

Jako druhá kůže

V případě, že tě výše představené kousky zaujaly, není nic jednoduššího než zavítat na stránky oblečení Dragonfly a nechat se unést širokou nabídkou kvalitního oblečení pro sport. Zároveň si už jen dovolím přidat video s profesionálním pole dance vystoupením, na kterém je v akci Denisa Kudláčková oblečená právě do hot pants od značky Dragonfly. Zhlédnutí stojí za to!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář