Čokoládová masáž se v poslední době stala bestsellerem mezi masážemi. Vedle klasických thajských, olejových a medových masáží je stále více vyhledávaná a oddávají se jí především ženy. Kdo by také neodolal skvělé vůni čokolády a jejím blahodárným regeneračním a relaxačním účinkům na tělo.

Osvěžte svou pokožku čokoládovou masáží

Čokoláda obsahuje značné množství antioxidantů pozitivně působících na pokožku těla, vyrovnává a harmonizuje ji a navíc působí i skvěle proti celulitidě, která trápí téměř každou ženu. Čokoládová masáž vyhlazuje pokožku těla, zjemňuje ji a žena poté vypadá mladší a svěžejší. Kromě fyzického účinku na tělo zlepšuje náladu, uvolňuje a odbourává stres a pozdvihuje mysl.

Čokoládovou masáž nabízí téměř každý masážní salón v různé délce a s odlišnou cenou. Firma na zážitky Allegria v rámci samotné masáže nabízí i relaxační zábal z pravé čokolády, během kterého vám thajská masérka namasíruje obličej a pokožku hlavy pomocí tlaku na akupresurní body. Celý zážitek zakoupíte na internetových stránkách www.firmanazazitky.cz. Ihned po zaplacení vám bude doručen dárkový poukaz, který proměníte v určitém časovém období za masáž. Objednat lze i více poukazů, které darujete jako dárkový certifikát s osobním věnováním. Termín zážitku si můžete rezervovat sami nebo přes internetové stránky Allegrie.

Čokoláda může prospívat naší kráse

Čokoládová masáž patří mezi top dárky pro ženy a je neustále v trendu. Milovníci čokolády si užívají její vůně a často se na ni nechají zlákat i muži. Pokud vás masáž tedy zaujala, na nic nečekejte a vyzkoušejte ji. Tento zážitek stojí za to získat vaši pozornost.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář