Rozbité koleno máme už v batolecím věku. Říznutí při vaření je taky dost ojedinělé. Už tě omrzely klasické náplasti, které nevypadají hezky a ještě se k tomu ve vlhku odlepí?

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

Ukliď nůžky do šuplíku

OK-plast je vlastně taková univerzální, prodyšná bandáž bez lepidla pro děti i dospělé. Vypadá jako izolepa, ale je příjemně měkká a hezká. Jednoduše odmotáš podle potřeby a ránu si obvážeš. Je to jednoduché a rychlé. Nic z náplasti neodstraňuješ. Pokud kupuješ náplast vcelku a doma si ji nastřiháváš, tak pro tebe je tato novinka ideálním řešením. Sama totiž přilne k pokožce a ty jí jenom lehce přetrhneš tam, kde to chceš ukončit. Tato náplast drží opravdu všude. Můžeš si ji nalepit i v různých záhybech. Taky znáš bolest zatrženého nehtu? I to není pro OK-plast žádný problém. A ke všemu je to opravdu parádní doplněk, který můžeš zkombinovat s barvou tvého oblečení. Vlhké prostředí, voda a prach tuto bandáž neodradí. Normální náplast drží jenom na suchém, očištěném povrchu. S touto náplastí si ale můžeš ránu zalepit hned, i když máš zpocené či nakrémované ruce. Zkus obmotaný prst namočit do vody a budeš mile překvapená. Náplast neprosákne, ba dokonce po vyndání ji lehce otřeš hadrem a je opět suchá.

Ošetři se náplastí bez lepidla
zdroj: schweizer.cz

Chceš ji vyzkoušet?

Na náplast bez lepidla od společnosti Schweizer můžeš narazit na různých veletrzích za nižší ceny. Prodává se v šíři 2,5cm a délce 4,5m. Jedna role stojí okolo 170,-Kč/ks. Pořídit si ji můžeš v šesti základních barvách (modré, zelené, přírodní, žluté, červené a oblíbené růžové) a taky v novém army designu.

Náplast Schweizer
zdroj:: schweizer.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Martina Kalinová

    Dobrý den, můžete si jí objednat zde: http://ok-plast.com/?cont=5&lang=cz

  • Petra

    Dobrý den, chtěla sem se zeptat kde se to dá jinde zakoupit když ne na trzích. Děkuji