Pečovat o sebe a vypadat vždy krásně je práce na plný úvazek, to potvrdí asi každá moderní žena se zájmem o kosmetiku a poslední módní trendy. Víš, jak si krásu udržet?

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Odstranění nedostatků na kráse je někdy složité

Krása není jen v kosmetice

I s nejdražší kosmetikou a nejnovější módou nemusíš vypadat dokonale, základem je totiž péče o zdraví. Svému tělu bys měla věnovat dostatek vitamínů a správnou výživu. Takový Coenzym Q10 je nezbytný, zlepšuje totiž celkový zdravotní stav a v neposlední řadě zpomaluje stárnutí, které je úhlavním nepřítelem krásy. Mnoho žen základy přehlíží a podceňuje, ty ale rozhodně nemusíš. Mnoho problémů s nehty či vlasy vyřešíš, když vsadíš na prospěšné minerály. Jejich nedostatkem trpí snad každý, kdo si myslí, že mu stačí jen běžná strava. Ta ale ani zdaleka ve většině případů neobsahuje vše, co naše tělo pro krásu potřebuje.

Jak z alabastru

Ještě než se vrhneš na líčení a vybírání outfitu, nezapomeň na péči o pleť. Základem je doopravdy důkladná hygiena, občasná návštěva kosmetičky a také kvalitní přípravky. Možná by ses divila, kolik holek má zanešené póry či mastnou pleť. Přehlížením těchto nedostatků trpí nejen krása, ale pochopitelně také zdraví. Pokud jde o pleť, se vším lze bojovat. Je sice pravda, že k některým záležitostem můžeme mít dispozice, ale s řešením poradí dermatoložka.

Když už péče nestačí

Na některé záležitosti týkající se vzhledu a krásy už jen zdravá strava a kosmetika nestačí. K různým plastickým operacím a estetickým zákrokům jsem byla hodně skeptická, ale pak byla kamarádka na zvětšení rtů v Bratislavě a já změnila názor. Výsledek je opravdu velmi decentní a je vidět, že když se proměny ujmou profesionálové, vše vypadá velmi přirozeně. O zvětšení rtů se víc dočteš zde. Dle mého názoru je to ale rozhodně jedna z věcí, kterou se vyplatí pořádně promyslet. Na druhou stranu pokud jsi si jistá tím, že ti taková změna zvedne sebevědomí, je jen na tobě, jak se ve finále rozhodneš.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Sára

    Mohla bych vědět kolik zhruba stojí vyčištění pleti u kosmetičky. Děkuji.