Lidské zdraví je stále poměrně neprobádaná oblast plná zajímavostí a záhad. Denně vychází nové studie a poznatky, které naše dosavadní chápání obrací naruby. Řešením těchto neustálých zvratů by mohl být obrat k alternativním metodám. Funguje ale léčitelství a esoterika? Objev mystický svět energií a tajemna, který má vždy co nabídnout.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Lidské zdraví je stále poměrně neprobádaná oblast plná zajímavostí a záhad. Denně vychází nové studie a poznatky, které naše dosavadní chápání obrací naruby. Řešením těchto neustálých zvratů by mohl být obrat k alternativním metodám. Funguje ale léčitelství a esoterika? Objev mystický svět energií a tajemna, který má vždy co nabídnout. Záhady zdraví tě mohou fascinovat, i když tě esoterika jinak nebere.

Jóga nám zlepšuje náladu a vede nás po cestě harmonie. Dokážeš odhalit tajemství meditace?

Jóga nám zlepšuje náladu a vede nás po cestě harmonie. Dokážeš odhalit tajemství meditace?

Ve zdravém těle zdravý duch

Na čem je postavena filozofie alternativních metod a správného postoje k životu? Především na předpokladu, že pro spokojený a šťastný život nestačí jen péče o vlastní tělo. Těžko budeš žít kvalitně, když veškerá tvá energie bude směřovat pouze jedním směrem. Pouze zdravý duch je zárukou zdravého těla. Někde hluboko v našem podvědomí je často překážka, jenž nás brzdí v rozletu. Nedovolí nám užívat si každého dne. Existuje však mnoho cest k hodnotnějšímu životu. Pokud odhalíš záhady zdraví, můžeš se snadno připravit na složité životní situace a udělat svůj život o poznání pestřejší.

Životní energie

V esoterických disciplínách se často setkáváme s různými energiemi, což jen dokazuje, jak složitý mechanismus lidské tělo ve skutečnosti je. Určitě už si četla o Reiki a čakrách, ale víš něco o andělské lásce? Zkus se otevřít představě, že máš svého vlastního anděla, jenž ti pomáhá překonávat životní překážky. Přátelské stvoření tě doprovází na každém kroku. Když budeš chtít, můžeš díky speciálnímu cvičení svého anděla i spatřit. Duchovní svět nemá hranice, a proto je v něm možné realizovat doposud nepoznané.

S astrologií můžeš i zhubnout

Esoterika má pevné postavení v lidské společnosti, třebaže dříve byla určena pouze těm privilegovaným. Díky věštbám můžeš snadno zjistit, co tě čeká a nemine. Magie ti zase může usnadnit dobývání srdce tvého milovaného. Bohatý repertoár esoteriky z ní dělá oblíbenou součást života miliónů lidí po celém světě. Určitě i ty si alespoň čas od času přece přečteš horoskop. Hitem posledních dní je hubnutí s astrologií, které je založeno na pozorování rozestavění planet v souvislosti s jednotlivými prvky v osobním horoskopu. Astrologie tě nezbaví kouzelně přebytečných kilogramů, ale podá ti pomocnou ruku. Jak vidíš, záhady zdraví jsou opravdu fascinující, ať už na něco podobného věříš či ne. Zkusíš si rozšířit obzory?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář