Pokud jde o sport, tak snad každý Čech je sportovec. Někdo akorát sportuje s plechovkou piva u telky, a jiný zase honí míč na hřišti. Ale co s tím, když máte doma povaleče?

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Od telky jsem bráchu vyhnala na hřiště

Miloval pasivní sport

Můj brácha byl dříve vysportovaný, ale jakmile mu bylo 18, tak ho víc začalo bavit pivo, čumění na telku a pod tričkem se mu začal rýsovat pivní pupík. O to větší paradox je skutečnost, že sportem doopravdy žil. Věděl snad všechno o každém týmu, tipování přes internet mu šlo skvěle a já se jen divila, proč ho neláká vyrazit někam ven na hřiště. A že by si našel holku? Tak to už vůbec nepřicházelo v úvahu. Rozhodla jsem se to ale změnit.

Šup s ním do sportovního klubu

Nedaleko od našeho domu je sportovní klub a několik hřišť na tenis, fotbal atd. Co takhle bráchovi vytisknout přihlášku? Třeba ho to nadchne! Když jsem rozchodila tiskárnu, což obnášelo koupit toner z eshopu printmania.cz, vytiskla jsem z webu klubu přihlášku a položila jí na bráchův stůl. Na místečko, kde jí nemohl přehlédnout. A taky že ne, akorát jsem jí našla druhý den v koši. Na lenocha se musí jinak!

Šla jsem na to přes dárky

Brácha měl mít narozky, tak jsem si řekla, že se nám ho s mamkou třeba povede vyprovokovat dárky. Já jsem koukla na fotbalové míče a vybrala podle designu, než abych si zjišťovala, čím se který od jiného liší. Nevěřili byste kolik, kolik kopačáků je vůbec k dostání. Mamku jsem pověřila tím, aby sehnala druhý dárek, kterým měl být dres Manchester United. Ten máma našla zde a vše jsme zabalily dohromady. Když brácha dárky otevřel, byl hodně překvapený, ale konečně pochopil, co po něm chcem. A dokonce ho to začalo bavit, protože nyní chodí s kámošema dvakrát týdně na hřiště a vrací se do formy. To už je docela pěkná změna oproti čučení na telku, no ne?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář