Proč výběr obranného spreje nepodcenit a jaké jsou vlastně možnosti? Podívejte se na velmi zajímavé informace a revoluční novinky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

V ulicích dnes není bezpečno. Dávejte na sebe pozor a buďte připraveni na nejhorší. V případě napadení vás ochrání OC spreje. Obsahují látku z nejsilnějších feferonek, a tak působí i na osoby pod vlivem alkoholu a těžkých drog se sníženým prahem bolesti.

Obranné spreje Equalizer2, Kfog2 a Stoper2 si můžete pořídit na www.obrannespreje.cz a v maloobchodních prodejnách po celé republice. Chrání ženy už více než 22 let. Seženete je v různých velikostech. Ty nejmenší se vám vejdou i do plesové kabelky, malé ledvinky nebo kapsy u kalhot.

 • Sprej Equalizer2 obsahuje pepřovou směs, která zasáhne jakéhokoli útočníka, aniž by vánek ovlivnil směr proudu. Má dosah až 3,5 metru.
 • Mohutný proud spreje Kfog2 nepotřebuje přesné míření. Je citlivější na povětrnostní podmínky, avšak velmi vhodný k obraně proti více útočníkům.
 • Stoper2 vyvíjí mohutný proud pěny, která není citlivá na vítr. Pěna stéká útočníkovi po obličeji. Do očí, nosu i úst se mu tak dostává velké množství účinné látky.

Feferonky pro vaše bezpečí

Všechny spreje jsou naplněny látkou OC (paprikovou pryskyřicí) která je účinnější než jiné slzné látky. Kapsaicin z nejpálivější části feferonek o síle 2 miliony Scovillových jednotek zastaví každého útočníka. Tato látka způsobuje:

 • dočasné oslepnutí
 • dušnost
 • dráždivý kašel
 • silné pálení pokožky

Často od žen slyším, jak jim naše spreje pomáhají a cítí se díky nim v bezpečí. Je hrozné, že jsou obranné prostředky vůbec potřeba, ale není nad to být vždy připraven,” říká Marcel Šedivý z ObranneSpreje.cz. Buďte i vy připravena. Až příště vyrazíte z domu, přihoďte si do kabelky obranný sprej a nenechte nic náhodě.

O společnosti:

Od roku 1994 dovážíme na český trh obranné spreje. Dodáváme do maloobchodní sítě, i koncovým zákazníkům. V roce 1995 jsme uvedli na trh revoluční novinku – pěnový pepřový obranný sprej STOPER, který byl 1. pěnovým sprejem na českém trhu.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Alík

  Ochraný sprej je skvělá věc pro mladé slečny, které se po večer se chodí bavit a pak jdou domů samy celé vystrašené, že by se jim něco mohla stát.

  Na druhou stranu pokud by se ji opravdu něco stalo a použila by sprej na násilníka a utekla, tak by podle zákona byla v pěkné průšvihu, protože násilníkovi neposkytla první pomoc.

  Proto mě napadá otázka: “Chrání stát mladé slečny a nebo násilníky???”