Blízkost mezi matkou a jejím potomkem je pro správný citový vývoj dítěte nesmírně důležitý. Proto určitě začni uvažovat o pořízení šátku či nosítka na dítě, jež umožňují prakticky neustálý kontakt.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Nosítka a šátky – perfektní pro děti i pro maminky

K čemu jsou určeny šátky a nosítka na děti?

Tělesná teplota a tlukot matčina srdce – to jsou dva vjemy, které dítě prožívalo už v bříšku. Proto je na ně zvyklé a mělo by se mu jich dostávat i po narození. Miminko se pak totiž cítí bezpečně a navíc je tímto způsobem budován silný citový vztah mezi ním a matkou, případně oba rodiči. Chceš-li tedy pracovat na těchto dvou důležitých okolnostech, pořiď si nosítko na děti, anebo šátek. Lze je totiž bez problémů používat jak doma, tak na cestách.

Proč ještě uvažovat o pořízení nosítek a šátků?

  • Velkou výhodou je praktičnost. Přeci jen s kočárkem se není možné dostat všude, zatímco s nosítkem či šátkem na nošení dětí tento problém odpadá.
  • Pokud si prohlédneš šátky na nošení dětí, budeš možná překvapena, jak báječně vypadají. Jedná se tedy zároveň o zajímavý módní doplněk.
  • Šátky a nosítka na děti jsou pro malé nezbedy zdravotně zcela nezávadné, tedy pokud budeš dodržovat pokyny výrobce anebo prodejce.

Kde si tyto pomocníky pořídit?

Samozřejmě můžeš nakoupit v některém z kamenných obchodů. Pokud se ovšem rozhodneš pro nákup na internetu, je možné poměrně výrazně ušetřit. Tak například v internetovém obchodě Pinkorblue.cz najdeš pestrý sortiment nosítek a šátků na nošení dětí, takže si nakonec určitě vybereš ty nejvhodnější pomocníky, a to jak pro sebe, tak pro své miminko!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nataša Zabloudilová

    Jako maminka můžu potvrdit, že takové nosítko je opravdu skvělá vychytávka. Pokud máte doma miminko a nosítko nemáte, tak určitě doporučuji koupit. Mně se to moje povedlo sehnat tuším tady: https://www.mamo-tato.net/ Kupovala jsem tam ale i spoustu jiných věcí.