Letní sezóna se blíží a mnohé z vás již jistě plánují letní dovolenou. Nabízí se cesta k moři, do hor, po památkách nebo po krásách Česka. Nebo byste si rády splnily svůj sen, strávily léto na své zahradě a i zde si užily koupání? Potom si pořiďte bazén.

Bazén Albixon

Každá z vás určitě uvítá krásné poklidné léto v soukromí zahrady s koupáním, kdy se vám zachce a především bez cizích osob, které by narušovaly vaše soukromí. Lenošení u bazénu můžete využít ke čtení knih, studiu nebo čistě k relaxaci. Samozřejmostí je i pořádání zahradních párty pro své přátele a blízké. Pokud tedy nadešel ten správný čas k nákupu bazénu, podívejte se na webové stránky jedničky na trhu ve výrobě bazénů, firmu Albixon. Pod odkazem http://www.albixon.cz/ se skrývá skutečně široká nabídka rozmanitých modelů bazénů vyrobených z různých materiálů.

Bazény od firmy Albixon vynikají prvotřídní kvalitou. Firma vlastní 52 patentů a průmyslových vzorů pro bazény a jejich zastřešení a ve svém vývojovém centru neustále jednotlivé typy bazénů zdokonaluje. Samozřejmostí je sledování nových trendů a technologií za účelem zdokonalování kvality, designu, funkčnosti a bezpečnosti. Firma vyvinula i vlastní revoluční materiál Albistone, ze kterého vyrábí samonosné a přelivové bazény. Tento materiál má vysokou životnost, je stálobarevný, pevný, pružný, odolný vůči chemikáliím a stabilizuje UV záření. Oblíbené jsou i laminátové a foliové zapuštěné bazény. Výběr vašeho bazénu tedy záleží na materiálu, který si zvolíte, rozměrech možného prostoru pro bazén a také budgetu.

Pokud máte sedavé zaměstnání nebo naopak hodně zatěžujete své tělo a především záda, vyplatí se vám investovat do vířivé vany. V ní si každý den vaše tělo rádo odpočine a načerpá svoji ztracenou sílu a energii. Uvolníte se i po psychické stránce, odbouráte únavu a uvolníte a zharmonizujete celé tělo. Nechte se tedy zlákat nabídkou firmy Albixon, kontaktujte některého z obchodních zástupců a nechte si poradit, jaký model bazénu či vířivky je pro vás ten nejvhodnější.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

 • Josef Devátý

  Bazény jsou super, ale osobně si myslím, že ještě lepší volba je takové to koupací jezírko. Jeden můj známý si jedno takové nechal udělat letos na zahradě a ta myšlenka se mi dost zalíbila. Také nad tím uvažuji. On si to své prý nechával dělat od této firmy: https://www.zahradnijezirka.net/koupaci-jezirka_k262/

 • Vlastimil Bůček

  Jo, tak takový zapuštěný bazén by se mi taky líbil. Bohužel něco takového si momentálně nemůžu dovolit. Možná někdy do budoucna. Na druhou stranu, klasický nafukovací bazén nám zatím bohatě stačí. Jen teda na něj ještě někde musím sehnat nějakou krycí plachtu, protože už mě nebaví z něj pořád lovit nepořádek. Koukal jsem, že takové krycí plachty na bazén se dají sehnat například tady: https://kvalitniplachty.cz/

 • Diana Reichmannova

  My máme na zahradě zapuštěný bazén a na ten bych jen tak nedala dopustit. Už ho máme několik let. Před ním jsme měli takový ten obyčejný nafukovací a ten nebyl nic moc. Mimochodem, pokud vybíráte bazén, tak určitě doporučuji mrknout na tento článek: https://www.bezvarady.eu/jaky-typ-bazenu-zvolit-na-zahradu-u-domu/

 • KamSsa1 .

  Minulé léto jsme si koupili bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/ a musím říct, že je to opravdu mnohem lepší investice, než dovolená u moře. Narozdíl od ní totiž máte bazén k dispozici celé léto a musím říct, že není nic lepšího než když v horkém létě skočíte do vody.

 • Kamil Štrof

  Přesně tak, my jsme letos místo dovolené investovali do nového bazénu, který jsme koupili z https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/bazeny/bazen-bestway-366×122-cm-s-konstrukci-a-kartusovou-filtraci-a7nzy Nejen že máme doma krásný nový bazén, ale dokonce jsme oproti standartní ceně dovolené dost ušetřili.