Bojuješ s váhou a ráda by ses zbavila pár kil? Proč ale začínat s hubnutím až po novoročním předsevzetí, když můžeš začít hned! Podívej se, jak nejlépe na to a najdi konečně motivaci.

Postavička jako lusk

Pokud máš pár kil navíc a straší tě, že o Vánocích znovu přibereš, budeš jistě hledat způsoby, jak zhubnout a předejít dalšímu ztloustnutí. Určitě ale zapomeň na drastické či pochybné diety a na dlabání přípravků na hubnutí, které jsou beztak neúčinné. Vlož se do rukou odborníků a zajisti si postavičku jako lusk.

Neboj se s hubnutím svěřit do rukou odborníka

K jakému odborníkovi zajít?

Pokud chceš se svojí nadváhou něco dělat, měly by tvé kroky směřovat ke zkušenému poradci na hubnutí. Nutriční poradce je odborník se speciálním vzděláním, který této problematice dokonale rozumí. Přistupuje ke každému individuálně a na základě vstupního dotazníku, vyšetření i konzultace ti sestaví zdravý hubnoucí plán na míru. Neřídí se tedy heslem „stejný metr pro všechny“. Nutriční poradce si je totiž vědom, že každý jsme jiný, a proto je potřeba ke každému přistupovat úplně jinak. Nebudeš tedy nucena jíst něco, co nesnášíš nebo aktivně dělat sport, který kvůli zdraví nezvládneš. Vše bude přizpůsobeno tobě i tvým případným zdravotním omezením. V neposlední řadě získáš cenné rady, motivaci, dostatečnou podporu a rovněž diskrétnost. Nikdo jiný se o tvých návštěvách u odborníka nedozví.

Neboj se s hubnutím svěřit do rukou odborníka

Hubnutí s výhodami

S návštěvou odborníka se pojí velké množství výhod. Jednou z nich je i úspora času. Odborník ti totiž navrhne efektivní program, který bude účinný. Odpadá tedy ztráta hromady času s hubnoucími pokusy. Také ušetříš. Nebudeš už muset utrácet za drahé a nefunkční hubnoucí doplňky, jenž ti spíše mohou uškodit. Navržený program bude pro tebe zdravý a nebude ti huntovat tělo jako drastické diety. Kila budeš ztrácet zdravě, bez hladovění, jo-jo efektu i bez ztráty důležitých živin. Další nespornou výhodou je, že se nebudeš muset striktně omezovat v tom, co máš ráda. I nadále si budeš moct pochutnat na svém oblíbeném jídle a nikdo ti nebude nutit něco, co nejíš.

Nutriční typologie pomáhá v hubnutí

Pro ještě lepší hubnoucí efekt je možnost využití komplexní nutriční typologie. Ta zjišťuje, jaký jsi metabolický typ, a které potraviny pro tebe jsou či nejsou vhodné. Na základě tvého metabolického typu ti poradce sestaví vyváženou skladbu živin a potravin, jež přispějí k úspěšnému hubnutí i k tomu, aby ses cítila plná energie a štěstí. Nutriční typologii má kompletně pod palcem Svět Zdraví Praha, ve kterém tě přesvědčí o tom, jejich přístup doopravdy funguje. Pokud chceš tímto způsobem zhubnout, určitě se vyvaruj pochybným „odborníkům“, kteří tě k cíli doopravdy nikdy nedovedou. Svěř se do rukou profesionálů a důvěryhodných specialistů, kteří vědí, co dělat. Jdeš do toho?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář