Máš ráda jazzovou hudbu? Tanec ti ale nic neříká a spíše se vždycky jen tak pohupuješ z nohy na nohu? Pak právě pro tebe je tady taneční cvičení Fitjazz®, které ti určitě hned půjde.

avatar

Martina Kalinová
Má vystudován roční kurz žurnalistiky a zajímá se o zdravý životní styl.

Tancuj na jazz

Jsi taneční antitalent, ale přesto tě hudba rozhýbe? U jazzové hudby si odpočineš, odreaguješ se a uvolníš? Určitě navštiv nové taneční cvičení Fitjazz®, u kterého nevadí, že neumíš tancovat. Ba dokonce se doporučuje netančícím lidem. Proč tedy taneční cvičení? Celou dobu posloucháš příjemnou jazzovou hudbu a do rytmu se vlníš, takže to zvládne úplný začátečník. Základní taneční kroky se naučíš velmi rychle.

Fitjazz je zde pro milovnice jazzu
Jen se soustřeď na své nohy
zdroj: fitjazz.eu

Informace v souhrnu

Jde o moderní pohybový směr inspirovaný jazzovým tancem. Navíc posílíš vnitřní svaly a výsledkem bude zformovaná postava a lepší držení těla. Velkou roli hraje tvoje chodidlo. Celou lekci tlačíš chodidlo do země přes patu, místo pod palcem nebo vnější stranu. Cvičení je o to náročnější, díky tlaku chodidel se zintenzivní. Nečekají tě žádné dynamické tance. Představ si sama sebe na první hodině v tanečních, kdy jde o úplné základy. Tomu se podobá Fitjazz®, proto ho zvládne úplně každý, i když tě bude ze začátku bolet celé tělo. Nejlepší na něm je, že ti uleví od bolesti zad a kloubů.

Zalétej si jako dospělá
Zalétej si jako dospělá
zdroj: fitjazz.eu

Láká tě to?

Líbí se ti Louis Armstrong, Frank Sinatra nebo Aretha Franklin? Zajdi si na ně zatancovat do tanečního studia „Tančit může každý!“ na Praze 4. Úvodní hodina tě vyjde na 150 Kč, s permanentkou je cena nižší.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář