Každý den zanášíme tělo nezdravými látkami, které způsobují únavu, bolesti zad, špatné trávení, bolesti břicha a další všemožné neduhy. Odstraň je rychlou detoxikační kúrou a zbav se i svých kil! Očisti svoje tělo zdravě už za 14 dní!

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Na léto v nejlepší formě? Detoxikuj organismus za pouhé 2 týdny!

To nejlepší, co můžeš pro zdraví udělat

S dnešním způsobem života je ta potíž, že staví zdraví těla na vedlejší kolej. Kvůli nezdravé stravě, sedavému způsobu života a vysokému stresu se v těle usazují nezdravé látky. A ty mohou nadělat paseku. Nejenže se můžeš cítit nafouklá nebo plná, také můžeš dlouhodobě přibírat na váze. Jak se zbavit škodlivých látek a náležitě se pročistit? Vsaď na sílu detoxikace! Jednou za čas je detoxikace organismu potřebná. Ne každý má však čas chodit do lesa na bylinky a hrát si na babku kořenářku. Řešením je detoxikační nápoj!

Síla pěti v jednom pytlíčku

Jedním z takových, který dosahuje skvělých výsledků, je prodetox. I když se jedná o pytlíkový nápoj, tenhle „šumák“ obsahuje samé přírodní látky. Zapomeň na nějakou chemii, protože s prodetoxem do sebe dostaneš zdravou dávku pročišťujících bylinek, vhodných ke zlepšení funkce střev, přírodní rozpuštěná vláknina zase pomůže na trávení, o lepší střevní funkci svedou boj přátelské bakterie, z těla ti škodlivé látky vyplaví detoxikační látky a nakonec se směs antioxidantů postará o ochranu tvého těla. Jak vidíš, nejedná se o žádné škodliviny – těch se naopak snadno s těmito látkami zbavíš.

prodetox je čistící směs přátelských bakterií a látek s chutí šťavnatých pomerančů
prodetox je čistící směs přátelských bakterií a látek s chutí šťavnatých pomerančů

Na co je dobrá detoxikace?

Když se z těla odplaví špatné látky, ucítíš celkovou změnu. Nejdůležitější je, že pomůžeš svému zanesenému organismu, podpoříš svoje trávení a zlepšíš funkci střev. Výsledkem detoxikace organismu je pravidelná stolice (což je pro mnoho žen obrovská úleva), přirozený úbytek na váze a vymizení všech zdravotních problémů. Tvoje imunita se zlepší, budeš více odolná nemocem. Což povede také k tomu, že se budeš cítit plná života. Moje osobní zkušenost je taková, že se mi díky detoxikaci vždy zlepší výrazně kvalita pokožky a vlasů, což je opravdu velmi příjemný bonus.

Vyzkoušej to

Užívaní detoxikačního nápoje je jednoduché – stačí ho pít jednou denně přibližně hodinu před jídlem a je hotovo. Samozřejmostí je jistá úprava životního stylu, přeci jen kdybys pila prodetox a vzápětí ho zajídala hranolkami, k ničemu by to nevedlo. Navíc není potřeba ho ničím zajídat, protože jeho chuť je skvělá. Při užívání bys měla dodržovat kvalitní pitný režim. Zácpa, „běhavka“, únava, nadbytečná kila – zabij všechny tyto mouchy jednou ranou a poznej, jaké je to cítit se skvěle!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář