Odmazat 6 cm v pase ani ne za měsíc je super. Jak se mi to povedlo? Kdepak, nedržela jsem hladovku a nepřespávala v posilce. Úplně jednoduché to ale také nebylo. Jsem ale přesvědčená o tom, že to dokážeš i ty!

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Můj příběh: Jak jsem se zpevnila a přes bříško shodila úžasných 6 cm

Nemohla jsem se nikdy dokopat

Roky lenošení byly na mé postavě vidět. Neměla jsem úplně nadváhu, ale cítila jsem se nezpevněná a celkově byla s některými problematickými partiemi hodně nespokojená. Čas od času jsem se sice nadchla pro nějaké cvičení (v horším případě pro nějakou revoluční dietu), ale moc dlouho mi to nevydrželo. Přeci jen posezení u latté a nějaké to kino pro mě bylo pohodlnější než dělat doma dřepy. Ve zkratce jsem se nikdy nemohla dokopat k pořádné změně, chyběla mi dlouhodobá motivace a vedení. Na konci minulého roku jsem se zabejčila a řekla si, že to musím změnit. Nebudu čekat na předsevzetí a zmatkování při výběru plavek na léto. Udělám něco rovnou!

Bez pořádného vedení to nepůjde

Nejlepší by byl osobní trenér fitness, ale z mého časového harmonogramu a neustálých otázek by se asi zbláznil. Navíc cvičím ráda doma, v klidu a bez čumilů kolem. Od kamarádky jsem dostala doporučení na trenéra Tomáše Jehličku. Tomáš je totiž autorem Výzvy 21 dní, která odhaluje základní pilíře toho, jak úspěšně přeměnit vlastní postavu. Tom je sympaťák, ale i tak jsem před přihlášením do jeho internetové Výzvy docela váhala. Proč? Podle počítače jsem se nikdy nic nenaučila a bála jsem se, že přístup bude hodně neosobní. Nakonec jsem si řekla, že nic neriskuju. Navíc 21 dní není dlouhá doba, abych to nezkusila. Pokud máš i ty chuť něco se sebou udělat a zjistit, jak Výzva funguje, čti dál!

Výzva 21 dní – jdu do toho!

Přidala jsem se k několika tisícům lidí, kteří již Výzvu podstoupili. Prakticky stačí tady jen vyplnit jméno a e-mail, pak už na tebe čeká prvních 8 videí, ve kterých se zdarma dozvíš tyto informace:

  • 3 základní pilíře úspěšné přeměny postavy
  • jak správně a efektivně cvičit v 5 společných trénincích
  • 3 důvody, proč 90 % lidí nevydrží cvičit + řešení
  • proč lidé nevidí výsledky, i když cvičí a mají je přímo před sebou

Bylo super dozvědět se, že problémy se cvičením, které mám i já, jsou docela běžné. Dodalo mi to motivaci a vrhla jsem se do Výzvy na 100 %. Po zhlédnutí prvních 8 videí jsem se začala těšit na další, které si Tomáš pro všechny lidi s chutí změnit postavu připravil. Byla jsem ohromená tím, jakých změn se některým lidem podařilo dosáhnout!

Před a po

Jak Výzva probíhá u lenocha jako jsem já?

Výzva je postavená na úplně jednoduchém a za mě fungujícím principu, kdy mi každé ráno do mailu dorazilo nové video s novým úkolem. Zároveň se odemkne nový den ve členské sekci, kde je možné zeptat se na vše, co člověka zajímá. Já osobně jsem měla třeba dotazy na stravu a úpravu některých cviků. Tomáš odpovídá individuálně a velmi rychle. Prakticky funguje jako takový osobní online trenér, na kterého se člověk může kdykoli obrátit. Právě to považuju nyní s odstupem času za jednu z nejlepších věcí na celé Výzvě.

Když jsem si hledala něco sama, za chvilku jsem byla z té hromady informací unavená. Výzva 21 dní je v tomhle jiná, vytváří v člověku návyk a informace dávkuje postupně. Už po pár dnech jsem si tak všimla, že o sebe mnohem víc pečuju a víc přemýšlím nad tím, co jím. A cítila jsem se lehčí! Celý program myslí i na regeneraci a odpočinek, takže jsem se nikdy necítila unavená a když mi náhodou na něco nevyšel čas, zeptala jsem se v průběhu dne Tomáše, jak to nahradit či konkrétní aktivitu upravit přesně na mě. Rychle mi odpověděl a já následně usínala s krásným pocitem, že nic nešidím.

Začalo mě to bavit a tady je moje proměna!

Mám ráda překvapení a právě u Výzvy jsem zcela přesně nevěděla, co mě další den čeká. Sice jsem viděla, jaké téma si pro nás Tomáš na další dny připravil, ale konkrétní úkol pro daný den odhalilo až samotné video. Zkrátka jsem se měla na co těšit a plnění úkolů mě začalo bavit. A co mě začalo bavit byl také pohled do zrcadla! Přes bříško jsem na začátku Výzvy měla 78 cm a cítila se neustále nafouklá. Po třech týdnech jsem přesně 6 cm umazala a nyní si přes bříško naměřím nějakých 72 cm, navíc ho postupně zpevňuji včetně dalších partií jako je například zadeček. Tam změnu cítím hodně.

Naučila jsem se sledovat výsledky a změny, kterých bych si sama nevšimla a pravděpodobně kvůli tomu ztratila motivaci. Nechci říct, že se mi život úplně změnil, ale rozhodně žiju jinak.

Jedu dál a těším se na léto

Ani po 21 dnech nekončím a Výzva pro mě pokračuje! Dalších 9 týdnů na mě čeká vždy 1 tématické video na týden + 3 tréninky v týdnu. Díky tomu zůstanu stále v pohybu a mohu v proměně pokračovat. Do členské sekce koukám docela často kvůli diskuzím a vracím se i ke starším videím. I po úplném ukončení Výzvy mi přístup do členské sekce zůstane aktivní. Takhle si můžu Výzvu znovu zopakovat, případně si sestavit sama trénink dle informací z Výzvy, který mi bude vyhovovat. Teď už totiž vím, jak správně cvičit… a těším se na léto, protože už teď mám o 2 čísla menší velikost.

Přihláška

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář