Po krásném účesu touží prakticky všechny ženy. Jeho součástí jsou ovšem zdravé vlasy. Při špatné péči báječného účesu s největší pravděpodobností nedosáhneš. Jak tedy postupovat správně?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika pro špičkovou péči o vlasy

Cestou k perfektnímu účesu je samozřejmě kvalitní vlasová kosmetika, bez které to zkrátka a dobře nikdo nebude ono. Do této kategorie patří např. šampóny či oxidanty, důležité jsou ovšem především přípravky pro regeneraci a péči o vlasy. Ty mohou působit jako prevence proti nejrůznějším rizikům, ale zároveň pomáhají napravit již vzniklé „škody“. Můžeš si tedy pořídit specializované přípravky na suché, poškozené či mastné vlasy, anebo proti padání vlasů či tvorbě lupů.

Pozor na přístroje, které pracují s horkým vzduchem!

Při správné péči o vlasy hrají klíčovou roli rovněž kadeřnické potřeby. Některé zcela běžné procedury totiž mohou být poněkud problematické. Tak například časté fénování příliš horkým vzduchem účesu rozhodně nesvědčí. Proto je nutné vlasy nejprve vysušit ručníkem, anebo aplikovat krém či pěnu a teprve poté se pustit do vysoušení za pomoci fénu na vlasy.

Z výše uvedeného je patrné, že naší přirozené pokrývce hlavy příliš nesvědčí používání přístrojů, které pracují s horkým vzduchem, tedy nejen fénů, ale také žehliček či kulem na vlasy. Přesto existuje řešení. Výrobky s ionizací totiž udrží uvnitř vlasů vodu a zachovávají tím jejich pružnost a lesk! Aktuálně zkrátka existuje řešení takřka každého problému.

Tip na závěr: chceš něco udělat se svým účesem? Sháníš kvalitní vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby? Internetový obchod Vlasy-kosmetika.cz tě zve na návštěvu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář