„Ženská má bejt krev a mlíko“. „Ať je za co chytit.“ „Mateřské tvary.“ Taky už tyhle řeči nemůžeš poslouchat? Jiným se to mluví, ale když děláš, co můžeš, aby ses líbila sama sobě a třeba se i sem tam vešla do módních hadříků, slyšet něco takového moc nepotěší. Cvičíš, držíš dietu a účinek mizí kdesi v dáli.

avatar

Lenka Petrová

„Ženská má bejt krev a mlíko“. „Ať je za co chytit.“ „Mateřské tvary.“ Taky už tyhle řeči nemůžeš poslouchat? Jiným se to mluví, ale když děláš, co můžeš, aby ses líbila sama sobě a třeba se i sem tam vešla do módních hadříků, slyšet něco takového moc nepotěší. Cvičíš, držíš dietu a účinek mizí kdesi v dáli. Ženské tělo je totiž mrška mazaná a pro budoucí mateřství si křečkuje tuk na těch správných místech pro něj, ale nejhorších pro nás.

Liposukce ultrazvukem

Liposukce ultrazvukem je novinkou, které si rychle získává oblibu.

Faldíky a jiná trápení

Zadeček, stehna, boky, bříško. Jakmile přijde puberta, začneme se zaoblovat a bohužel nám nerostou jen prsa. Některé tukové zásoby úspěšně přežívají i úporné cvičení a diety a dřív, než faldíky na bříšku, ti zhubnou prsa, na která jsi tolik hrdá. Co s tím? Zvyknout si? Přijmout fakt, že nikdy nebudeš mít postavu modelky a budeš si muset odpustit bokovky, trička s holým bříškem, nebo minisukně? Pro krásu se musí trpět, ale nikdo neříká, že musíme trpět, když se nám jí nedaří dosáhnout přírodními metodami. Ano, mluvím o liposukci.

Liposukce ultrazvukem

Existuje mnoho metod a jedna z nich je liposukce ultrazvukem. Liposukce ultrazvukem je šetrnější a dovoluje větší odsátí tuku než jiné metody, hlavně proto, že místo hrubé práce chirurgovy ruky a tupé jehly kanyly, tu tukové zásoby rozrušuje vysoce výkonný ultrazvuk. Liposukce ultrazvukem díky tomu bolí méně a také méně krvácí a nehrozí tolik modřin. Přesto má i liposukce ultrazvukem svá rizika a není to zrovna procházka růžovým parkem. Je třeba se rozhodovat pomalu.

Pro koho je?

Liposukce ultrazvukem je hlavně pro ty, kdo dovedou pro krásu trpět a přežít několik měsíců nepohodlí a omezujícího oblečení. I když je liposukce ultrazvukem méně bolestivá než obyčejná liposukce, pořád je to chirurgický zákrok, po kterém budeš mít modřiny, bolavá místa po operaci a budeš muset nosit speciální stahovací prádlo, které není zrovna výkřikem poslední módy. Mimo to má další omezení. Kandidáty třeba nejsou lidé trpící výraznou obezitou, protože ultrazvuková liposukce sice odsaje část podkožního tuku, ale jen v jedné dvou oblastech, takže jinde tuk zůstane a postava by byla spíše nesouměrná, než štíhlá. Odsát deset kilo tuku prostě nejde – na to jsou jiné metody. Dalšími omezeními jsou zdravotní problémy, vytahaná povislá kůže (to je pak lepší udělat třeba abominoplastiku), nebo mužský typ obezity – tedy tuk, který je uložený mezi orgány a ne pod kůží, jako je tomu u ženského typu.

Ideální kandidátka

Ideální kandidátkou liposukce ultrazvukem jsi, pokud netrpíš výraznou nadváhou, ale dělají se ti úporné tukové polštářky, které nechtějí zmizet ani cvičením, ani dietami. V takovém případě je možné opatrně odsát ložisko podkožního tuku a dotvarovat tím jinak dobrou postavu. Nejčastěji se pomocí liposukce ultrazvukem odsává tuk z oblasti bříška, vnitřní a vnější strany stehen, zadečku a boků, ale výjimkou nejsou ani úpravy vnitřní strany paží, faldíky na zádech, či pod koleny. Prostě všude tam, kde je potřeba.

Cena

Cena liposukce ultrazvukem se liší podle lékaře, části těla, kde je provedena. Obvykle ceny začínají na šesti až osmi tisících a končí kolem dvaceti.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Jahoda

    Slyšela jsem že liposukcí ultrazvukem je možné odsát až 2.5 – 5 litrů Jak je to u ostatních metod?