Pracujete v kanceláři a trpíte často bolestmi zad? V tom případě je důležité v první řadě hledat chybu ve Vaší kancelářské židli. Možná jste nad výběrem toho správného kancelářského křesla ani nějak moc neuvažovali a prostě jste koupili nějaké, co se Vám líbilo a bylo za přijatelnou cenu.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Kvalitní kancelářské křeslo Vám pomůže od bolestí zad

Jistě víte, že ale není křeslo, jako křeslo. A křeslo kancelářské musí splňovat několik základních kritérií, aby se dalo říci, že je skutečně kvalitní.

O jaká kritéria se jedná? V první řadě je to určitě anatomický tvar sedáku. Sedák musí být také dostatečně široký a pohodlný, aby nikde netlačil a mohla se na něm rovnoměrně rozprostřít naše váha. Oproti kancelářským židlím mají křesla tu vlastnost, že se dají polohovat. Střídání polohy nám také pomůže ulevit určité skupině svalů. Také je velmi důležitá nastavitelná výška sedáku. Nastavitelné područky nám pomohou předcházet vzniku tenisového lokte, který je častým problémem lidí pracujících na počítači. Otáčení křesla o 360°nám umožní pohodlný a snadný pohyb kolem kancelářského stolu. Stejně jako snadno otáčivá kolečka na podvozku. Podvozek musí být velmi stabilní a pevný, aby zvládal každodenní zátěž.

Pokud jste se rozhodli zainvestovat do kvalitního kancelářského křesla, které bude všechny tyto požadavky splňovat, pak jste na tom správném místě. Máme pro Vás široký výběr nejen křesel kancelářských, ale také kancelářských židlí.  Navíc pro Vás máme mnoho výhod. Jakých?

  • Doprava zdarma
  • Záruka 7 let
  • Zboží skladem – rychlé dodání
  • Báječné ceny

Přesto, že naše ceny jsou již tak velmi příznivé, k spokojenosti našich zákazníků přinášíme ještě mnoho slevových akcí a dalších nabídek, jako je například 1+1 zdarma, kdy máte možnost získat dvě křesla za cenu jednoho. Proto neváhejte a nakupujte sedací nábytek do kanceláře výhodně.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Karolína Novotná

    Jojo to je pravda. My jsme měli kancelář vybavenou starým nábytkem a opravdu skoro každého bolely záda. Sezení na nekvalitních židlích se bohužel po čase projeví. Já jsem měla takové bolesti, že jsem musela navštěvovat fyzioterapeuta, ale bolesti jsem se úplně nezbavila do doby, dokud nám ředitel nekoupil kvalitní křesla z http://www.dublino.cz/ . Jsme všichni rádi, že se nám ho k tomu konečně podařilo přimět.

  • Juraj Liška

    Jo tak toto mohu jedině potvrdit. Zvlášť pokud člověk pracuje dlouho na počítači, tak je výběr té správné kancelářské židle zásadní. Já dřív u počítače sedával na takové levné židli a bolesti zad na sebe nenechaly dlouho čekat. Od té doby, co jsem si ale koupil mnohem kvalitnější židli z https://www.primazidle.cz/Kancelarske-zidle/ naštěstí odezněly.